PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyborem pozycji w modułach



tomi9998
01-02-2012, 14:03
jeśli chcę wybrać pozycję , w której moduł ma się wyświetlać to w joomli powinno się otworzyć okno na stronie(tak jak przy przeglądaniu zdjęć) i wtedy naciskam na wybraną pozycję a ona zapisuje się w głównym oknie natomiast u mnie otwiera się w głównym oknie kolejna strona na której jest lista pozycji , tylko kliknięcie w wybraną nie uruchamia żadnego działania , mogę klikać sobie i klikać i klikać bez żadnej reakcji systemu (mam najnowsza joomle 1.7.4, 2.5 nie chce narazie instalowac)

kodhtml
06-02-2012, 10:22
Prawdopodobnie problem z javascript - sprawdzałeś na innej przeglądarce?

tomi9998
06-02-2012, 18:58
Niestety na innych przeglądarkach dział tak samo. Pamiętam że na początku , jak zainstalowałem witrynę ta opcja działała prawidłowo więc pewnie któryś z modułów namieszał , tylko teraz trochę późno żeby tego szukać , myślałem o aktualizacji do 2.5, może to by zadziałało ale nie wiem jak zachowają się pozostałe moduły więc muszę sobie zainstalować kopię witryny na innym vhoście i popróbować. Chyba że ktoś ma pomysł jaki moduł miesza globalnie w javascript ?

kodhtml
07-02-2012, 10:11
Zobacz jakie błędy w js (w konsoli) się pojawiają, może tak uda Ci się znaleźć "winowajcę".