PDA

Zobacz pełną wersję : Czy jest możliwość ustawienia aby na pierwszej stronie wyświetlał przegląd art.



mobil
01-02-2012, 17:01
Witam pytanie banalne ale. Czy jest możliwość aby na stronie startowej wyświetlały się wszystkie art z 5 rożnych kategorii. Walczę z opcjami ale mi nie wychodzi. Wyświetla mi, albo z jednej kategorii pomimo, że mam ustawione przegląd artykułów, kategorie wrzucone do jednej głównej kategorii "przegląd" i ją podpinam, ale podgląd daje tylko z jednej kategorii. Albo wyświetla listę wszystkich kategorii bez podglądu art. Zastosowałem również moduł "migawki ale nie spełnia moich oczekiwań. Co robię żle. Proszę za bardzo nie krzyczeć na mnie ale dopiero rozkminiam tą bestię.
Pozdr.

Gall Anonim
01-02-2012, 19:17
Kategoria główna (dawniej sekcja) i podkategorie.
I przegląd artykułów w tejże.
Pzdr

mobil
01-02-2012, 21:28
Tak zrobiłam i kupa

Gall Anonim
01-02-2012, 21:42
Tak zrobiłam i kupa

Jaka kupa = jaki efekt?

mobil
02-02-2012, 06:24
Ostatecznie zadziałało po oczyszczeniu pamięci podręcznej. Dzięki Gall. Ale od razu nasuwa się pytanko treści chce zaprezentować w dwóch kolumnach z przyciskiem czytaj dalej po powiedzmy 10 wierszach. Czy jest jakiś automat moduł czy wtyczka aby to zautomatyzować czy trzeba ręcznie się bawić. Co to jest ilustracja wprowadzenia próby jej ustawienia nic nie dają. Czy to zależy od szablonu?