PDA

Zobacz pełną wersję : Localhost:Joomla 2.5 problem z ładowaniem się panelu modułów.



nikaraqula26
02-02-2012, 01:12
Tam, mam dość denerwujący problem, a mianowicie, gdy chce przejść do listy modułów, bo wyskakuje mi bład :

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\xampp\htdocs\mojadomena\libraries\joomla\string \string.php on line 399


dopiero po kilkunastokrotnym kliknięciu w moduły uda mi się wejść do panelu, ale gdy coś zrobie i zapisze/usune itp, ponownie wyskakuje ten bład.
Podobny błąd mam również, gdy chce wejść w "zarządzanie".
Na serwerze wszystko śmiga, ale na localu niestety nie, może ktoś wie co to za przyczyna?

Aktualnie korzystam z Xamppa 1.7.7, ale sprawdząłem to równiez na Jamp i to samo.Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

trzepiz
02-02-2012, 07:56
Porównaj poniższe wartości (phpinfo) na serwerze i na localhost - może to da odpowiedź.

max_execution_time
max_input_time

na JAMP - nie spotkałem się z takim komunikatem. Wartości w JAMP są ustawione tak, by spełniały dość duże wymagania większości komponentów/modułów itd.. Oczywiście zawsze można wprowadzić swoje zmiany w php.ini

czarkowsky
06-06-2012, 23:55
Pytanie było zadane jakiś czas temu, ale ponieważ również miałem ten problem i nie mogłem znaleźć na forum precyzyjnej odpowiedzi przypomnę jak należy zachęcić xampp'a do współpracy.
W folderze xampp proszę odnaleźć katalog php, a w nim plik php.ini. Należy go otworzyć i zmienić wartość 60 na wiekszą, np. 360 w wierszu
max_execution_time = 60. Dla świętego spokoju można również zmienić wiersz
display_errors = On na
display_errors = Off.
Po dokonaniu zmiany i zapisaniu pliku trzeba zrestartować xampp'a.