PDA

Zobacz pełną wersję : joomla 2.5 i formularz kontaktowy



miedziu
03-02-2012, 01:56
Witam, chciałbym na swojej stronie wykorzystać tak formularz Simple Ajax Email Contact Form (http://extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/contact-forms/17482) Lecz jak to w życiu bywa nie działa, a mianowicie nie wysyła maila. Niestety moje php strasznie kuleje a domyślam się, że gdzieś tu jest problem. Próbowałem kombinować z kodem ale bez skutku. Więc zwracam się do Was z prośbą czy mogli byście zerknąć na kod, może dopatrzycie się jakiegoś rozwiązania.

mangusta37
06-02-2012, 23:11
Mam to samo i to na różnych stronach i templatkach. To bewnie błąd samej Joomli 2.5

---------- Post dodany 06-02-2012 o 23:11 ---------- Poprzedni post był 05-02-2012 o 23:24 ----------


Mam to samo i to na różnych stronach i templatkach. To bewnie błąd samej Joomli 2.5
Napisałem bzdurę.... Nie doczytałem treści posta.
U mnie problem dotyczy oryginalnego formularza i formularz z Joomla 2.5.1 wygląda tak:
5011a po wypisaniu i wysłaniu go, pojawia się błąd, "404 - Artykułu nie znaleziono".
Jednocześnie jednak wiadomość dochodzi do adresata.
Sprawdzałem to na kilku zainstalowanych Jomla 2.5.1 z różnymi templatkami ale na tym samym serwerze KEI.pl

miedziu
07-02-2012, 12:37
Nie bardzo rozumiem to co napisałeś. Z twojego posta wywnioskowałem jedynie, że coś jest nie tak z tym formularzem i wykorzystaniem go w joomla 2,5. Trudno. Ale dzięki za zainteresowanie

nikszal
07-02-2012, 12:55
chciałbym na swojej stronie wykorzystać tak formularz Simple Ajax Email Contact Form Lecz jak to w życiu bywa nie działa
Działa na Joomla 2.5.1.
Przy okazji dokleja do wiadomości tekst reklamy

Comments:
Test formularza
This message is courtesy of JasonBrennan.com