PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 2.5.1 An error has occurred. The requested page cannot be found.



stefan1818
03-02-2012, 10:01
Witam.
Chciałem przetestować nową joomlę 2.5, dla tego stworzyłem sobie subdomenę i tam wkopiowałem pliki instalacyjne joomli 2.5.1
Instalacja przebiegła prawidłowo, strona główna się wyświetla, tylko jak chcę wejść na zaplecze to po wpisaniu hasła i loginu wywala mi błąd :

An error has occurred. The requested page cannot be found.
Na stronie głównej to samo, klikając w jakikolwiek link zwraca mi stronę z w/w błędem.
Czy instalacja na subdomenie (z przekierowaniem na konkretny katalog plików strony) różni się jakoś od instalacji w głównym jej katalogu?
Prosił bym o pomoc, być może trzeba uwzględnić w instalatorze, że joomla nie jest instalowana w głównym katalogu, ale ja nie mam bladego pojęcia gdzie to zrobić
Pozdrawiam

kodhtml
06-02-2012, 11:28
W jakiej firmie hostingowej masz serwer (home)? Sprawdź czy po dodaniu "/index.php" do adresu panelu administracyjnego uda Ci się zalogować.

stefan1818
28-02-2012, 19:42
W jakiej firmie hostingowej masz serwer (home)? Sprawdź czy po dodaniu "/index.php" do adresu panelu administracyjnego uda Ci się zalogować.
TAK !
To jest to. Dzięki wielkie mistrzu za pomoc. Już się poddałem, niestety dopiero teraz wróciłem na forum. Czym to jest spowodowane ? Czy to jakiś błąd związany z ich hostingiem i czy to nie niesie za sobą innych problemów?
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Krejzi
26-03-2012, 14:16
Witam.
Odgrzeje troche ten temat, bo mam ten sam problem jednak nie do końca rozwiązuje wszystkie problemy.
Pomaga dopisanie index.php i wszystko niby działa normalnie. ( ale niestety trzeba juz podmieniac link w administracji do podgladu strony itd. )

Pomaga równiez wyłączenie prostych adresów, chociaz też nie do końca bo wtedy w administracji nie ładują sie ikony, a w witrynie nie łąduje sie template.
Probowałem różnych sposobów, które znalazłem w internecie ale bez żadnych rezultatów. ( zmieniałem .htaccess, zmieniałem "path = '/' ; " itd. proste adresy dalej nie działają )

Czy ktoś ma na to lekarstwo ? w sumie proste adresy nie są mi potrzebne jednak chciałym zeby strona działała bez index.php.