PDA

Zobacz pełną wersję : Rejestracja w serwisie



jarecki
13-12-2006, 16:26
Witam

Mam problem z dokonczeniem rejestracji. tzn uzytkownicy rejestruja sie w serwisie, nie mniej jednak system juz nie wysyla do nich maila z potwierdzeniem rejestracji.

W jaki sposob wyeliminowac taki problem i gdzie szukac bledu?

Dzięki wielkie z góry

Mitek
14-12-2006, 10:22
A twój serwer obsługuje funkcje mail?

jarecki
14-12-2006, 21:24
tak posiada. wszystko tak naprawde (tzn kilka rzeczy) sie zaczelo od tego kiedy zrobilem update do nowej wersji joomla. A wczesniej dzialalo bez problemu ???

jarecki
14-12-2006, 21:27
na przyklad to samo stalo sie z performs... Czy moze znasz jakies podobne narzedzie ktore nie bedzie bardzo rozbudowane do tworzenia formularzy?

jarecki
05-01-2007, 09:14
Sprawdziłem na innym koncie i działa, takze nie jest to problem z serwerem. Hosting mam na webd.pl i nie było do tej pory problemu. Czy może coś gdzieś trzeba ustawić?

Proszę o jakieś sugestie....

jarecki
06-01-2007, 10:44
Znalazłem przyczynę.. Nie tkwi ona w serwerze ani silniku. Nie za bardzo rozumiem dlaczego tak jest ale... Jako nazwę witryny miałem napis w którym występowała polska czcionka... Kiedy zmieniłem napis na bez polskich czcionek, mail z potwierdzeniem rejestracji dociera już do dokonującego rejestracji...

Jeśli ktoś z was wie jak to zrobić z polskimi znakami proszę o komentarz.

pozdrawiam

kps
25-01-2007, 07:39
a może ktoś wie jak to inaczej zrobić jeżeli np ja nie mam
żadnej polskiej literki a i tak mi maili z potwierdzeniem nie wysyła.

Proszę o pomoc

cyna
29-03-2007, 09:28
Witam

Mam problem z dokonczeniem rejestracji. tzn uzytkownicy rejestruja sie w serwisie, nie mniej jednak system juz nie wysyla do nich maila z potwierdzeniem rejestracji.

W jaki sposob wyeliminowac taki problem i gdzie szukac bledu?

Dzięki wielkie z góry

polecam w konfiguracji witryny w zakładce poczta w opcji "konto SMTP" wpisać pełny mail który ma obsługiwać serwis