PDA

Zobacz pełną wersję : Czcionka TinyMCE



gm55
04-02-2012, 16:39
Witam, czy jest możliwość dodania innych jeszcze czcionek niż są w standardzie zainstalowane w edytorze TinyMCE?

Gall Anonim
04-02-2012, 18:40
TAK JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ

gm55
04-02-2012, 19:03
A mógłbyś jakoś mi pomóc w tym? Albo odesłać do jakiejś lektury, bo moje pomysły się wyczerpały

zwiastun
04-02-2012, 19:16
Wymaga to ingerencji w dość złożony kod dodatku, więc - skoro Twoje pomysły się wyczerpały - to po prostu zrezygnuj.
Określanie czcionki w stylach osadzonych (albo wpisanych), podobnie jak określanie jakichkolwiek innych stylów za pomocą wpisanych (wewnątrzliniowych) stylów jest najgorszą metodą wpływania na wygląd. Zamiast tego typu rozwiązań należy posłużyć się zewnętrznymi/wewnętrznymi arkuszami stylów.

gm55
04-02-2012, 19:19
Tak skończyły, bo nie wiem ile ich jest, myslalem nad edycją jak piszesz stylu, lecz potem szukałem Dodatków które to robią automatycznie, lecz nie znalazłem nic konkretnego, chyba, że źle szukam.

Dać spokój sobię nie mogę, bo chcę wyróźnić strone wejściową fajną czcionką

zwiastun
04-02-2012, 19:30
Dać spokój sobię nie mogę, bo chcę wyróźnić strone wejściową fajną czcionką
Tym bardziej daj sobie na razie spokój. Przed Tobą jeszcze dużo nauki. Do wyróżniania strony wejściowej czymkolwiek robienie czegokolwiek w edytorze TinMCE nie ma sensu. Edytor TinyMCE służy do umieszczania i kodowania treści witryny (artykułów i innych), a nie kształtowania wyglądu witryny. Do tego są szablony.

gm55
04-02-2012, 19:33
Dlatego mam jako artykuł stronę wejściową, bo myślałem, że będę mógł dodać jakąś czcionkę do edytora artykułu