PDA

Zobacz pełną wersję : Ranking usługi na stronie opartej o cms joomla 1.7



woker20
04-02-2012, 19:00
Witam,

Mam problem potrzebował bym moduł, który umożliwiał by mi stworzenie rankingu firm które w swojej ofercie mają pewną usługę. Najlepiej aby był to niekomercyjny dodatek, moduł czy komponent. Jedna ważne aby dawał możliwość osobą które uczestniczą w tworzeniu tego rankingu na dodawanie własnych odpowiedzi czyli nazw tych firm. Jeśli ktoś zna taki dodatek, moduł lub komponent to proszę o podanie chociaż nazwy/linka lub czegokolwiek co mogło by naprowadzić mnie na to rozszerzenie.

Gall Anonim
04-02-2012, 19:36
sobi pro - niestety ta część rozszerzeń jest komercyjna - ale skoro robisz serwis komercyjny to wrto parę groszy zainwestować dla jakości?
Pzdr

nikszal
04-02-2012, 20:27
SobiPro ma możliwość oceniania wpisów (Review and Rating) wg ustalonych kryteriów, ale nie stworzy to listy rankingowej wpisów. Ocena będzie widoczna tylko przy każdym wpisie. Ponadto ta możliwość istnieje tylko przy zakupie pakietu srebrnego i złotego, kosztującego minimum 60 euro, a to już nie jest kilka groszy.
http://sobipro.sigsiu.net/applications#clubapps
Do Joomla 1.5 był bezpłatny komponent sondy PollXT z możliwością dopisywania przez użytkowników od strony frontowej kolejnych opcji i głosowanie na nie, czyli dokładnie to, czego szuka @woker20, ale nie widzę takiego odpowiednika dla wyższych wersji Joomla.

zwiastun
04-02-2012, 20:33
I nie będzie. Autor PolXT i nie tylko znalazł zapewne bardziej atrakcyjne zajęcie i - przynajmniej na razie nie będzie kilku niezłych projektów rozwijal.

woker20
04-02-2012, 20:35
No właśnie pollXT też o tym myślałem ale nie chcę tego robić na wersji Joomla 1.5 tylko Joomla 1.7. Stąd ten temat. Szukam czego dla tej wersji a nie dla starszych. Jeśli nie ma darmowych mogą być płatne ale ważne aby spełniały moje wymogi. No i oczywiście aby nie były za drogie. I póki co to nie jest serwis komercyjny. Mogę w niego zainwestować co nieco ale bez przesadnych sum.