PDA

Zobacz pełną wersję : Filtr jak to zminić ??



ADI666
14-12-2006, 00:36
Witam moze to nie jest temat akurat do tej kategori ale nie wiedzialem gdzie ją umieściić

Mam pytanie tego typu po zrobieniu mojej stronki stworzeniu TABELI Z ARTYKUŁAMI jest super dodatek który sortuje artykuły albo od A do Ź lub odwrotnie; od najnowszych po najstarsze lub od najbardziej odwiedzanych do najmniej ITD

obok tego jest okienko z napisem Filtr .................

jak moge zminieć to aby zamiasta filtr pisało coś innego np model oraz jak zrobić aby było tylko wyszukiwanie od A do ź lub odwrotnie za wszelkie info DZIĘKUJE

zwiastun
14-12-2006, 13:18
Ni da się bez ingerencji w kod Joomla, a jeśli chcesz ingerować w kod, to musisz wiedzieć jak to się robi. Lub zlecić komus, kto się na tym zna.

pieniak
14-12-2006, 22:05
http://www.textpad.com/ - ten edytorek pomoże Ci w wyszukaniu wyrazu w plikach php i innych

Pozdro

ADI666
15-12-2006, 23:14
witam spoko dziekuje za wszystko a mam pytanie nie macie podejrzeń gdzie mógłbym taki plik szukać za pomocą tego textPad??

pieniak
16-12-2006, 09:32
Dokładni to Ci nie pokażę, ale wystarczy że w TextPadzie wpiszesz szukany wyraz, w plikach typu *.*(czyli wszystkich), wskażesz katalog (z zainstalowaną joomlą) , zaznaczysz przeszukuj podfoldery i powinieneś go znaleźć

Powodzenia

Pozdrawiam