PDA

Zobacz pełną wersję : Phoca gallery 3.1.2 odnośnik w artykule, spolszczenie



lisek89
07-02-2012, 17:07
Dopiero zaczynam z Joomla! i wybrałem do swojej stronki Phoca gallery z polecenia znajomego który już z niej korzysta. Niestety on też nie jest biegły w jej obsłudze :/. Chciał bym spytać jak zrobić odnośnik w artykule tzn żeby w artykule pojawiało się tylk jedno zdjęcie (miniaturka) po kliknięciu na które pojawiała by się dana galeria w Phoca.
Jeszcze jeśli ktoś mógłby mi napisać czy jest już spolszczenie do tej wersji i jak je zainstalować.
Z góry dziękuje za pomoc :zagubiony:

---------- Post dodany o 17:07 ---------- Poprzedni post był o 14:19 ----------

mam jeszcze jedno pytanie :) jak zmienić szybkość znikania opisów pod zdjęciem w pokazie slajdów??

tomeekm
07-02-2012, 18:29
Dodatek do galerii oraz tłumaczenie znajdziesz na stronie projektu -> www.phoca.cz (http://www.phoca.cz)
P.S. Najnowsza wersją Phoca Gallery jest 3.1.4 :)

qubed
07-02-2012, 19:32
jak zainstalujesz edytor JCE to gdy wstawisz zdjęcie do art. możesz podlinkować do kategorii w phoca...
1. instalacja JCE
2. włączenie pluginów
3. edycja ART.
4. wstawienie zdjęcia (taka ikonka z pejzażem)
5. linkowanie (taka ikonka z łańcuszkiem)
6. albo wpisujesz bezpośrednio link do gallerii albo wybierasz z drzewka.

ave.

zwiastun
07-02-2012, 19:45
13 usterek w jednym poście! A interpunkcyjne sobie odpuściłem.
Litości. Cieszy, że pomagasz, bo o to chodzi, ale też zadbaj o to, jak pomagasz. :)
PS Zwracam CI uwagę publicznie, bo to nawet nie o błędy ortograficzne chodzi, ale zwykłą niedbałość (a być może i niesłuszne przekonanie, że tak należy)

qubed
07-02-2012, 19:46
sorry jestem straszynym dyslektykiem a poza tym pisze na tel...

nikszal
07-02-2012, 19:49
sorry jestem straszynym dyslektykiem a poza tym pisze na tel...
Co ma wspólnego dysleksja z dysortografią panie fanie telefonów?

qubed
07-02-2012, 19:53
dysleksja jest ogolnym okresleniem na dysotrografie, dyskalkulie, dysgrafie itp... a wszedlem na forum bo szukalem odpowiedzi na moje pytanie i postanowilem cos by pomoc innym, ale tak poza tym to stwierdzam ze mniejszym problemem sa moje bledy ort. niz twoje spamowanie forum zbednymi dyskusjami niedotyczacymi wpisu... i to sie nazywa moderator...

nikszal
07-02-2012, 19:56
Twoje błędy poprawiał i zwrócił Ci uwagę Administrator, więc uważaj z kim zadzierasz.

qubed
07-02-2012, 19:57
zwiastun nie do ciebie ten wczesniejszy post, dzieki za tlumaczenia :)

zwiastun
07-02-2012, 20:01
Proszę, bez wycieczek osobistych!
:) Jak widzę tempo "klepania" w klawiaturkę telefonu masz niesamowite. A telefony mają polskie literki, wystarczy je tylko chcieć stosować.
Na marginesie: Nie usprawiedliwiaj się przy tym ani tu, ani gdziekolwiek indziej swoją dysleksją, dysgrafią, czy inną dysfunkcjonalnością. Ani nie przystoi, ani nie usprawiedliwia (nota bene: liczba popełnionych błędów ortograficznych świadczy raczej tym, że sobie z ową "dysleksją" radzisz całkiem nieźle).

qubed
07-02-2012, 20:05
a ty co przy...upas ze musisz popierac admina, ja zwiastuna szanuje za te wszystkie tlumaczenia bo sam nie jestem w stanie tak przetlumaczyc, ale to admin i to zasluzony, anie ktos kto spamuje, zreszta proponuje przejsc na priv, gdzie jesli podasz mi swoj nr tel to zadzwonie do ciebie i bedziemy mogli porozmawiac f2f.

---------- Post dodany o 20:05 ---------- Poprzedni post był o 20:01 ----------

sorry zawiastun ale "o tym " brak "o" w tresci i co ban na admiana? zreszta po co ta dyskusja, czy pomoglismy nowicjuszowi?
lisek89 (http://forum.joomla.pl/member.php?54769-lisek89) wypowiedz się.