PDA

Zobacz pełną wersję : Drobny problem z tłumaczeniem Joomla 2,5,1 ?



sylwekb
07-02-2012, 16:56
Witam czy u Was też pod Joomla 2.5.0 i 2.5.1 przed datą jest słowo "tak"

np "tak niedziela, 15, styczeń 2012 17:36" w którym pliku językowym to się znajduje aby usunąć?

kodhtml
09-02-2012, 12:04
Ja nie spotkałem się z takim problemem. Plik językowy to: pl-PL.com_content.ini. Pamiętaj, że jeszcze istnieje możliwość nadpisywania definicji poprzez pliki w katalogu override (polski to pl-PL.override). W J2.5 plik ten można modyfikować poprzez panel adm. "Rozszerzenia > Języki > Nadpisywanie tłumaczeń". Jeżeli modyfikowałeś szablon artykułu to być może tam wkradł się błąd.

sylwekb
09-02-2012, 13:33
Właśnie dziwna sprawa bo nic nie modyfikowałem w szablonie ani w plikach językowych, taki drobiazg, a denerwuje bo nie można go znaleźć w plikach językowych, w wersji angielskiej jest w tym miejscu "on". Poniżej fragment zrzutu jak to faktycznie wygląda.
5032

---------- Post dodany o 13:33 ---------- Poprzedni post był o 13:03 ----------

Wreszcie znalazłem, może komuś się przyda, to są pliki językowe zaszyte w szablonie /templates/nazwa_szablonu/warp/systems/joomla/language
i tam w plikach językowych należy szukać TPL_WARP_ON

kodhtml
09-02-2012, 15:54
Czy to nie jest czasem szablon z YOOtheme? Mogłeś od razu o tym napisać :)

sylwekb
09-02-2012, 16:02
Dokładnie tak, klient sobie taki kupił i chciał żeby przerobić mu strukturę. Nie przypuszczałem, że tam to jest zaszyte bo w sumie to się wyświetlało przy dacie, byłem prawie pewien, że to coś w Joomli stąd po prostu szukałem nie tam gdzie trzeba.