PDA

Zobacz pełną wersję : brak możliwosci instalacji po aktualizacji 1.7.3 do 1.7.4 - Uprawnienia na zielono



axwell
07-02-2012, 18:37
Szanowni Koledzy i Kolezanki, Uprawnienia katalogów mam wszystkie na zielono a po aktualizacji z 1.7.3 do 1.7.4 utraciłem mozliwość instalacji czegokolwiek i wyświetla się taki oto błąd po próbie instalacji odnalezionych aktualizacji




JFolder::create: Ścieżki nie ma wśród ścieżek open_basedir
Unable to create destination
Ścieżka aktualizacyjna nie istnieje
JInstaler::Instalacja: nie można odnaleźć pliku instalacyjnego XML
Nie można odnaleźć pliku manifestu.
Aktualizacja::Rozszerzenie: Nie można otworzyć
Nie powiodła się aktualizacja rozszerzenia



Nie mogę zainstalować zadnego dodatku czy pluginu


Bardzo Proszę o PomocNie mam możliwosci zainstalowania jakiejkolwiek aktualizacji.

Serwer to Cal.pl a strona www.stoppodwyzkomcenpaliw.pl (http://www.stoppodwyzkomcenpaliw.pl/)

nikszal
07-02-2012, 18:42
Na cal.pl w menadżerze plików (panel Direct Admin) zresetuj właściciela (owner) plików i katalogów. Dlatego uciekłem z tego hostingu, bo cuda na kiju się tam działy.

axwell
07-02-2012, 19:11
Dziękuję, w tym rzecz ze inne instalacje J! działają prawidłowo. Jestem w DA ale za diabła nie widzę tej opcji.

---------- Post dodany o 19:11 ---------- Poprzedni post był o 18:46 ----------

No i Dooooopa...




Wystąpił błąd podczas resetowania uprawnień












Szczegóły



Dziś jeszcze do nich napiszę, a czy moze to być uzależnione od wersji PHP ? bo widzę ze na serwerze jest nowsza wersja.

qubed
07-02-2012, 19:28
jestem na innym VPS z da i mam ten sam problem aczkolwiek przez ssh zmieniam chmode i na jakies 15 minut starcza... nie wiem czy to kwestia DA czy VPS czy firewall-a na joomli...

nikszal
07-02-2012, 19:43
a czy moze to być uzależnione od wersji PHP ?
Na cal.pl masz do dyspozycji plik php.ini. W nim możesz zmienić wersję php4 na php5. Jak to zrobić było opisane w plikach pomocy na cal.pl.
Wystarczy poszukać, bo inaczej pan Roman T. odpisze Ci, że u niego wszystko działa.

axwell
09-02-2012, 18:34
Witam ;)

po 2 dniach bojów z obsługą cal.pl otrzymałem wiadomosć
"Zmienilismy ustawienia php.ini na poziomie Pana serwera. Prosze sprawdzic teraz czy wymagana funkjconalnosc aplikacji dziala prawidlowo. Jezeli nie, prosze o kontakt z dostawca aplikacji."

sprawdzam :) i wszystko działa poprawnie, dlatego jesli macie jakiekolwiek problemy z instalacją czegokolwiek na cal.pl walcie do nich jak w dym !

Pozdrawiam i dziekuję za Odpowiedzi.
Ax