PDA

Zobacz pełną wersję : szkoła on-line



qubed
07-02-2012, 20:43
Witam poszukuje komponentu do prowadzenia szkoły on line wraz z streamingiem video w czasie rzeczywistym. na joomla 1.7 minimum... zna ktos cos takiego? bo ja juz mam dosc na google nic nie ma na 1.7 na joomla extensions tez... pomocy

zwiastun
07-02-2012, 20:52
Szkoła on-line na Joomla też się da. Kosztuje kilka setek euro. Ale taka instytucja to pewno musi kosztować.
Koszty będą dużo mniejsze, jeśli zastosować np. Moodle.

qubed
07-02-2012, 21:08
a jaki komponent masz na mysli poza moodle bo tam nie wiedzialem video streemingu... moze jestem slepy albo zmeczony ale nie widzialem.

zwiastun
07-02-2012, 21:14
http://www.joomlalms.com/
Ale, niestety, nie dla 2.5

trzepiz
07-02-2012, 21:23
nie wiedzialem video streemingu

a co dokładniej masz na myśli ? VOD .. streaming LIVE ? bo nie bardzo wiem co mogę ci doradzić.

qubed
07-02-2012, 21:33
chodzi mi o to, że chcial bym prowadzic szkolenia w czasie rzeczywistym, w skrócie tak jak działa tv czyli ja nadaje ktos odbiera, wiez ze sa komponenty do kaerek IP ale to nie jest do konca to samo bo kamerka ip pozwala na przesył danych kamerka urzytkownik, a mi zalezy na czyms takiem ze moge prowadzIc szkolenie video czyli ludzie mnie widza mozemy dyskutowac itp, poza tym moga sie zapisywac na kursy. Może to troche pokrecone ale chodzi mi o to ze ja jestem wykladowca i mnie maja uwielbiac... a joomlalms na joolma extnsions jest na 1.5 niestety...

trzepiz
07-02-2012, 21:39
sugeruję 2 systemy ...

1. jako system zbierania słuchaczy (użytkowników)
2. jako platformę do szkoleń .. (tutaj mam doświadczenie - może będę w stanie pomóc)

No chyba, że musi to być jeden zintegrowany system