PDA

Zobacz pełną wersję : problem z pojawieniem się następnego artykułu



wszystkozajete
08-02-2012, 00:09
Witam, mam otóż mały problem bo nie wyświetlają mi się artykuły na stronie głównej mam już tam jeden artykuł "Witamy na stronie ....." a gdy chcę żeby następny się pokazał to lipa, nie ma nic.. pozycję mam ustawioną "Artykuły » Artykuły wyróżnione - przegląd " a początkowy artykuł mam jako wyróżniony, a w opcjach układu:
Pozycji głównych 5
Pozostałych pozycji 0
Kolumn 1
Liczba odnośników 10
może ktoś mi pomoże rozwiązać ten problem? dodam że gdy zrobiłem nowe menu "Aktualności" pozycja" Artykuły » Artykuły wyróżnione - przegląd" to pokazuje się także tylko jeden artykuł ten sam a reszta nie .. -.- z góry bardzo dziękuję ;)

loocek
08-02-2012, 08:45
A czy pozostałe artykuły też masz jako "wyróżniony" ?? Bo jeśli strona główna jest ustawiona na "artykuły wyróznione" to artykuły muszą być wyróżnione aby się tam wyświetlać :)

wszystkozajete
08-02-2012, 19:01
tak, jak najbardziej mam wyróżnione, tylko zastanawiam się dlaczego nie pokazują się artykuły, tylko jeden mam wyświetlony ..

kodhtml
09-02-2012, 12:36
To menu na pewno jest zaznaczone jako domyślne? I sprawdź czy w tym menu masz zaznaczone "Wszystkie kategorie", a jeżeli masz wybraną konkretną to czy artykuły są przypisane do tej wybranej kategorii.

wszystkozajete
09-02-2012, 15:30
menu oznaczone jako "strona główna" jest domyślna, w menu kategorie są zaznaczone jako "wszystkie kategorie".

kodhtml
09-02-2012, 15:51
Modyfikowałeś szablon? Sprawdź na innym standardowym dla Joomli i podeślij link do strony.

wszystkozajete
10-02-2012, 17:43
www.samarytanieorneta.xaa.pl (http://www.samarytanieorneta.xaa.pl), na standardowym " Beez5 - Default" nie pokazują się.. kompletnie nie wiem dlaczego..

---------- Post dodany o 17:43 ---------- Poprzedni post był o 17:40 ----------

najgorsze jest to że mam kategoria" podziękowania" i tam się pokazuje jako przegląd i normalnie działa, a gdy utworzę nowe menu np. aktualności to lipa, też biorę przegląd i nic nie pokazuje się .