PDA

Zobacz pełną wersję : Podził strony i grafika w artykule



wahe
08-02-2012, 18:55
Jak się wstawia podział strony lub grafikę przyciskami pod edytorem TinyMCE to zawsze wskakują na początku artykułu. Nie ważne gdzie się stanie kursorem. Po wstawieniu przeskakuje na początek artykułu. Wcześniej znaczy w joomla 1.7.3 tego nie zauważyłem. Ktoś coś wie na ten temat?

kodhtml
09-02-2012, 13:20
Być może w kodzie artykułu masz jakiś nieporządek. Próbowałeś na innym lub najlepiej nowo utworzonym artykule? Sprawdź też na innej przeglądarce.

PeFik
09-02-2012, 15:15
Wcześniej znaczy w joomla 1.7.3 tego nie zauważyłem.
A teraz na czym pracujesz, że masz taki problem ? Spróbuj z inną przeglądarką.

da_sas
22-06-2012, 22:29
Mam podobny problem z edytorem. Oprócz tego że grafika zawsze wskakuje na górę artykułu to jeszcze nie można zmieniać ręcznie jej rozmiarów (ta ramka z kwadracikami na rogach się nie pojawia), dopiero po kliknięci zapisz można zmienić rozmiar. Ponadto w okienku grafiki (po kliknięciu przycisk Grafika) w menu górnym z którego wybieram podkatalogi po wybraniu jakiegoś nie dzieje się nic (muszę wybrać katalog docelowy i kliknąć przycisk "W górę" i otwarty zostaje katalog nadrzędny do tego wybranego przeze mnie). A jak już dodam grafikę to objęta ona jest takiem <h1> wskutek czego napisy pod nią są ogarnięte stylem hedding1 .
Mam migrowaną joomle 2.5.3 od jakiegoś czasu. Z poprzednimi nie było tego problemu. Hosting na Netlook.pl.
Z dodatków tylko Simple Image Gallery i Slider bodajże DJslider. Adres strony: www.tomaszkowal.pl
Czy ktoś z was ma może jakąś sugestie. Byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam serdecznie.

da_sas
15-07-2012, 17:20
Problemy z edycją artykułów, zmianą rozmiarów grafiki i formatowaniem tekstu zniknęły po aktualizacji joomli z 2.5.3 do 2.5.4 .
Pozdrawiam.