PDA

Zobacz pełną wersję : Chrome źle wyświetla zdjęcia z JoomGallery.



Gladiarus
08-02-2012, 23:19
Witam. Mam problem, jak już zaznaczyłem w tytule z wyświetlaniem zdjęć w przeglądarce Chrome. Problem pojawia się gdy miniatura umieszczona jest w komórce tabeli, w której nie został określony rozmiar (szerokość). Firefox, IE wyświetla ją poprawnie. Kiedy ustawię ten rozmiar wyświetla już poprawnie. Co ciekawe dzieje się tak tylko na joomli 2.5.1 (przeprowadziłem migracje z joomli 1.5). Na starej joomli jest ok. Mam wersje 2.0.0 Beta5 galerii.


Szukam sposobu jak zmodyfikować galerie czy dodatek odpowiedzialny za wyświetlanie zdjęć w artykułach, aby nie było potrzeby za każdym razem gdy dodawany jest artykuł i zdjęcie do niego tego rozmiaru dopisywać. Artykuły mają być wprowadzane przez osoby, które nie mają zbyt dużego pojęcia/wiedzy/umiejętności o tym, jedynie podstawowe rzeczy z obsługi edytora w joomli (okrojone JCE) a nie mam możliwości za każdym razem poprawiać tego po nich w ich tekstach. No i dosyć dużo artykułów jest do poprawy i szybciej by było zmienić sposób wyświetlania niż w prawie 100 artykułach ustawiać ten rozmiar.

Dzięki z góry za pomoc :)