PDA

Zobacz pełną wersję : różne meta title dla różnych artykułów



sfin44
09-02-2012, 23:34
Do tej pory korzystałem z 1.5.25, teraz 1.7.5 i mam problem. Czy w 1.7 jest sposób na dodawanie tytułów do poszczególnych artykułów. Chodzi o to, że jak mamy "Opcje metadanych" a tam "Opis-streszczenie" i "Słowa kluczowe" to czy nie ma opcji, żeby tam dodać "Tytuł artykułu". Artykuły mam wyświetlane w przeglądzie kategorii więc nie mogę dodać tutułu np. w menu kierującym do danego artykułu.

Miałem taką opcję w 1.5 - nie wiem jak się to nazywało, ale kopiowałem na serwer pozmieniane pliki joomli i pasek na tytuł się pojawiał.

no chyba że taka opcja jest, a ja sierota jej nie znalazłem.

zwiastun
10-02-2012, 00:28
Tytuły stron (w znaczniku title) są standardowo dodawane od aktualnie wyświetlanych treści głównych. Jeśli jest to akurat artykuł, to w title jest tytuł artykułu. Z czym zatem masz problem?

sfin44
10-02-2012, 08:22
Zawiastu, to wiem. Chciałbym jednak wpisać rozszerzony meta title, który byłby rozszerzeniem tytułu. Dla przykładu:
tytuł: test
meta title: test. strona testowa. warto z nami pracować

wiem, że są komponenty do zarządzania SEO, ale wolałbym coś prostego, a nie cały komponent. Poza tym są płatne, a nie wiem który warty jest uwagi i wydania kilku dolarów.

Jac
11-02-2012, 19:48
@sfin44, ten dodatek powinien załatwić sprawę: http://extensions.joomla.org/extensions/site-management/seo-a-metadata/4102.
Wypróbuj. Używam go od Joomla! 1.5 :-)