PDA

Zobacz pełną wersję : Pusta Strona "Test Środowiska"



Rws
10-02-2012, 05:08
Witam,

Mam następujący problem. Chcę zainstalować Joomla w wersji 2.5.1 na hostingu koon.pl. Wysłałem wszystkie pliki na serwer, po wpisaniu adresu strony w przeglądarkę zobaczyłem standardowy instalator, wybieram jezyk, klikam dalej i... w miejscu strony "test środowiska" wita mnie pusta karta. Jak to wygląda możecie zobaczyć na dołączonym screenshocie. Próbowałem na różnych przeglądarkach, nawet na dwóch różnych komputerach z dwoma różnymi systemami - wciąż to samo. Jutro spróbuję wysłać joomle na serwer jeszcze raz, może to coś pomoże. Lecz jeśli nie... to macie jakieś sugestie?

Z góry thx.

5040

trzepiz
10-02-2012, 06:58
Jutro spróbuję wysłać joomle na serwer jeszcze raz, może to coś pomoże. Lecz jeśli nie... to macie jakieś sugestie?
Wyślij jeszcze raz (najlepiej pliki spakowane) i rozpakować je już na serwerze - o ile ten hosting ma jakiś Panel zarządzania i obsługę plików zip, tar, gz.
Jeśli efekt zawsze będzie taki sam należy sprawdzić czy ten hosting spełnia wymagania Joomla! i jeśli nie to zmienić dostawcę usług ..

PS: Szybki Darmowy Hosting to szybkie darmowe problemy ... i chyba tu jest największy problem