PDA

Zobacz pełną wersję : Pokaz slajdów w artykule



ruus
11-02-2012, 11:37
Witam od paru dni szukam możliwości dołączenia pokazu slajdów do artykułu. Problem polega na tym że albo żaden moduł/plugin nie działa, albo nie umiem go dodać do artykułu. Próbowałem Simple Picture Slideshow, DJ-Image-Slider oraz tego: http://www.photo-flash-maker.com/how-to-embed-flash-slideshow-to-joomla-website.html ale nic nie działa. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak dodać prosty pokaz slajdów do artykułu?

vermess
11-02-2012, 12:09
Z tego co próbowałeś, ja miałem do czynienia tylko z DJ-Image-Slider i u mnie bez problemu działa. Instalujesz komponent i moduł. W komponencie dodajesz slajdy, a moduł przypisujesz do odpowiedniej pozycji i musi działać...

ruus
11-02-2012, 12:15
No u mnie w DJ-Image_Slider wszystko fajnie wyświetla, ale tylko w menu, nie wiem jak taki pokaz dodac do artykulu

vermess
11-02-2012, 12:21
Przez {loadposition} powinno zadziałać w artykule

ruus
11-02-2012, 13:39
Wielkie dzięki za pomoc, wszystko miałem dobrze zrobione, ale nie wiedziałem o tej funkcji {loadposition}, poczytałem jak ją wstawić do artykułu i teraz wszystko działa, vermess otrzymałeś punkt pomógł

vermess
11-02-2012, 21:54
Cieszę się że mogłem pomóc. Sam nie mam wielkiego doświadczenia w joomla!, ale czytam forum i staram się ogarnąć to wszystko. Czytaj forum i próbuj wyciągać wnioski. Tak na prawdę większość podstawowych historii już dawno jest rozwiązanych, a ludzie piszący na tym forum mają często ogromne doświadczenie i chętnie pomogą. Zazwyczaj wystarczy poczytać...