PDA

Zobacz pełną wersję : FoxContact - usuwanie załączników



Tuszu
11-02-2012, 19:46
Witam!
Mam zainstalowany komponent fox contact do wysyłania formularza. Wszystko działa, tylko nie ma opcji usunięcia załączników. Czy ktoś już miał podobny problem, albo wie, jak to rozwiązać?

Heyek
11-02-2012, 22:58
W panelu administratora, jak otworzysz ten moduł lub komponent to tam masz ustawienia po prawej stronie. Znajdź pozycję załącznik i ustaw wyłączony. Jak to nie pomoże, to spróbuj przeinstalować Fox'a.

Korzystam z tego komponentu od bardzo dawna i jeszcze nie miałem z nim problemów.

Tuszu
12-02-2012, 00:40
Dzięki za odpowiedź. Tylko nie o to mi chodziło. Nie jest problemem wyłączenie załączników. Problemem jest usunięcie ich z poziomu strony. Tutaj moja strona: http://sprzedajauto.waw.pl/formularz-zgloszeniowy Można wrzucić zdjęcie, tylko nie można ich usunąć, jeśli ktoś by powiedzmy się pomylił.

Robster
12-02-2012, 12:24
Widocznie autor nie przewidział takiej opcji.

Heyek
12-02-2012, 12:25
Mi też się wydaje, że nie ma takiej możliwości ;(

Tuszu
12-02-2012, 19:17
Czy ktokolwiek, kto korzystał z Fox Contact i udostępniał załączniki nie potrzebował możliwości ich usunięcia?

Heyek
12-02-2012, 19:19
Jak widać nie ;) Możesz napisać do nich i poprosić o dodanie takiej funkcji, lub sam ją dodaj ;)

Zawsze można odświeżyć formularz ;)

Tuszu
12-02-2012, 19:24
Zgadza się. Jest tylko jeden problem. Odświeżenie formularza nic nie daje. :/

Heyek
12-02-2012, 19:36
sry, nie przewidziałem tego ;)

Szczerze mówiąc nie wydaje mi się żeby kasowanie tych fotek to był duży problem. Takie zgłoszenie wysyła się chyba jeden raz, a jak ktoś już się decyduje na wysłanie zdjęcia to nie powinien się wycofywać. Najwyżej napisz tam jakiś tekst na dole, że może być z tym problem i przepraszamy za utrudnienia czy coś.