PDA

Zobacz pełną wersję : Remository - problem z instalacją + przypisaniem niepodlinkowanych plików



OlgaG
14-12-2006, 21:54
Witam,

Mam nadzieję, że pomożecie kobiecie w problemie z remository. Jestem trenerem i na mojej stronie potrzebuję umieścić umowę z uczestnikiem do ściągnięcia. Już wiem, że do tego celu służy remository, ale mam z nim same problemy. Najpierw każda ściągnięta wersja z jooomla.pl nie chce się wgrywać. Pojawia się następujący komunikat:

Nie znaleziono pliku instalacyjnego:
/home/g/o/g/gograbek/www/joomla_1011+Admin-pl/media/install_4581b293bba65/

Jedynie wersję remository3.25_pl_newicons udało mi się zainstalować bez problemu. Utworzyłam kategorię, przeniosłam za pomocą FTP plik doc na serwer, wchodzę na „Przypisz niepodlinkowane pliki”, wskazują mój plik i to pojawiają mi się następujące komunikaty:

Warning: filesize() [function.filesize (http://www.gograbek.ovh.org/joomla_1011+Admin-pl/administrator/function.filesize)]: stat failed for /home/g/o/g/gograbek/www/joomla_1011 Admin-pl/downloads/Umowa z uczestnikiem-mb (2).doc in /home/g/o/g/gograbek/www/joomla_1011+Admin-pl/administrator/components/com_remository/admin.remository.php on line 356

Warning: filemtime() [function.filemtime (http://www.gograbek.ovh.org/joomla_1011+Admin-pl/administrator/function.filemtime)]: stat failed for /home/g/o/g/gograbek/www/joomla_1011 Admin-pl/downloads/Umowa z uczestnikiem-mb (2).doc in /home/g/o/g/gograbek/www/joomla_1011+Admin-pl/administrator/components/com_remository/admin.remository.php on line 357

O co chodzi? Co ma zrobić?

Panowie, pomocy!

josh
15-12-2006, 00:20
zainstaluj 3.40 tam w xmlu nie bylo zadnych zmian, jak sie pojawia bledy to wklej linie ktorych te bledy beda sie tyczyc

OlgaG
15-12-2006, 14:21
Dzięki, już wszystko działa. Zaintalowałam wersję 3.40, ale po angielsku. Wersja 3.40 PL nie chciała się zainstalować. Wciąż wyskakiwał komunikat: "Błąd: W pakiecie instalacyjnym - brak pliku Joomla! XML."

Ważne, że wszystko działa. Jeszcze raz dziękuję:)

Pozdr

OlgaG

webdj.pl
16-12-2006, 10:06
WITAM, PRÓBUJE ZAINSTALOWAĆ REMOSITORY 3.40 PL NO I NIECHCE MI SIE ZAINSTALOWAĆ, WYWALA MI COŚ TAKIEGO:


Wczytaj component - Wczytanie pliku NIEUDANE
Błąd: W pakiecie instalacyjnym - brak pliku Joomla! XML.
[ Dalej... ]
Wczytaj component - Niepowodzenie
Nie znaleziono pliku instalacyjnego:
/srv/www/htdocs/web1896/html/media/install_4583b4c302a64/
[ Dalej... ]


CO MAM ZROBIĆ ? - Pomocy :(

OlgaG
16-12-2006, 17:13
Wczytaj component - Wczytanie pliku NIEUDANE
Błąd: W pakiecie instalacyjnym - brak pliku Joomla! XML.
[ Dalej... ]
Wczytaj component - Niepowodzenie
Nie znaleziono pliku instalacyjnego:
/srv/www/htdocs/web1896/html/media/install_4583b4c302a64/
[ Dalej... ]



Ja miałam ten sam problem z polską wersją Remository 3.40. Zrobiłam tak, jak mi poradził Josh i wgrałam 3.40 ale wersję anglojęzyczną ( www.remository.com ). Bez problemu się instaluje i do tego działa:D.
Wgraj tą wrsję, obsługa bez problemu.

Pozdr

OlgaG

josh
16-12-2006, 19:04
wersje Remosa 3.40 PL (http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,32/func,fileinfo/id,164/) poprawilem nie powinna juz sprawiac problemow z instalacja na niektorych hostingach