PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyświetlaniem artykułów



GianLuca
13-02-2012, 19:08
Witam, być może ten temat był już założony, nie istotne, bardzo zależałoby mi na szybkiej odpowiedzi odnośnie mojego problemu.

Otóż dopiero rozpocząłem konfigurację Joomli 1.7, dotarłem do momentu, kiedu utworzyłem już swój pierwszy artykuł oraz jedną pozycję w menu. Jednak po kliknięciu na rzeczoną pozycję artykuł nie wyświetla się, pojawia się za to komunikat: nie znaleziono obiektu, komunikat 404. Ten sam błąd wyskakuje, kiedy uruchomiłem opcję "czytaj dalej", kiedy to wyświetla się tylko wstęp do artykułu a chcąc przejśc do całości dokumentu pojawia się właśnie ten błąd.
Bardzo proszę o pomoc, uruchomienie strony jest kwestią zaliczenia przedmiotu w czasie sesji, więc zależy mi na czasie :P

Gall Anonim
13-02-2012, 19:17
Bardzo proszę o pomoc, uruchomienie strony jest kwestią zaliczenia przedmiotu w czasie sesji, więc zależy mi na czasie

Witam, być może ten temat był już założony, nie istotne, bardzo zależałoby mi na szybkiej odpowiedzi odnośnie mojego problemu.
Dla mnie w tej konkretnej sytuacji twoje zaliczenie jest nieistotne - ponadto ozor zachowaj na inne okazje.
Ogólnie wiem ale tobie nie powiem (napiszę).:P
Pzdr

GianLuca
13-02-2012, 20:15
Dobra, zero ozorów, poprosiłem, teraz błagam, ludzie dobrej woli, wytłumaczcie w czym rzecz, po czym temat do zamknięcia. I bez zbędnych potyczek słownych.

---------- Post dodany o 20:15 ---------- Poprzedni post był o 19:25 ----------

Tak więc doczekam się konkretnej odpowiedzi, bez pyskówek, zamykania tematów lub blokowania?

nikszal
13-02-2012, 20:45
Łamiesz Regulamin dopominając sie odpowiedzi.

Bez kpiny i sarkazmu rzucam Ci dwie frazy-klucze: htaccess i $live_site.

Również bez kpiny i sarkazmu powiem, że tutaj nikt nie ma obowiązku pomagać studentowi z własnym zdaniem na temat tego forum.

GianLuca
13-02-2012, 20:47
Dziękuję, już mnie tu nie ma.