PDA

Zobacz pełną wersję : Kolor czcionki nagłówka w Archiwum



displayname
13-02-2012, 19:50
Witam,
do szablonu a konkretnie nazwy nagłówków dodałem tło aby były lepiej widoczne i zmieniłem kolor czcionki nagłówka na biały wygląda to tak jak na zamieszczonym poniżej obrazku:

http://iv.pl/images/43473196066833177590.jpg

Problem polega na tym, że gdy dany artykuł ze strony startowej dodam do archiwum to po wejściu w archiwum kolor zmienia się na czarny co trochę jest nie widoczne do ciemnego niebieskiego tła. I mam pytanie w związku z tym czy jest możliwość zmiany tego koloru ? Sam w pocie czoła doszedłem do tego, że ten kolor jest pobierany z template.css z parametrów odpowiedzialnych za linki strony


a {
color: #000000;
outline: none;
}

a:link {
text-decoration: none;
}

a:visited {
color: #000000;
}

a:hover {
text-decoration: underline;
}


OK wszystko było by w porządku zmieniam sobie kolorek dla linka na biały i kolor czcionki nagłówka archiwum taki się staje. Ale jest jedno ale otóż gdy na stronie w artykule dodam jakiś odnośnik to oczywiście przez zmianę koloru dla linka na biało a strona ma kolor biały link zlewa się z tłem i go po prostu nie widać a zależy mi na tym aby ten kolor czcionki nagłówka w archiwum był biały a w artykule gdy zrobie odnośnik to link był czarny.

Pytanie do państwa czy jest możliwość zmiany koloru w archiwum na biały i tak aby linki na stronie zostały w kolorze czarnym ?

Karol99
13-02-2012, 19:59
Tu masz zestaw wszystkich stylów, jakie są używane w archiwum J! 1.5:
ul#archive-list {}
li.row2 {}
li.row1 {}
h4.contentheading a, h4.contentheading a:visited {}
h4.contentheading a:hover {}
h5.metadata {}
span.created-date {}
span.author {}
div.intro {}
div#navigation {}

displayname
13-02-2012, 20:12
Dzięki wielkie aaa jednak wszystko się da :)