PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z minaturą-tego jeszcze nie było



MS_MadMan
14-12-2006, 23:52
Jako że jest to mój pierwszy post na forum to chciałbym wszystkich oficjalnie przywitać.
Jakiś czas temu przesiadłem sie z PostNuke na Joomla (wbijając sie w "pozytywny"szok tak przy okazji :D). Ostatnio zainstalowałem zOOm Gallery 2.5.1 rc1_PL i bota moszoomthumb(opublikowany). W zOOm Gallery wygenerowałem kod do obrazka, wkleiłem do arta na str. startowej i... tu pojawia sie problem. Przekopalem forum i nie znalazłem rozwiązania mojego problemu, fakt ludzie miewali z tym problem ale wyswietlał im sie jakis komunikat błędu php lub coś takiego np przy niewłaściwych ścieżkach, u mnie natomiast niby wszystko jest super tyle że zamiast miniatury widać coś takiego:

http://i14.tinypic.com/4hkli4o.jpg

Jeżeli to jakiś głubi i banalny błąd do wybaczcie mi, od niedawna kożystam z Joomla. Bede bardzo wdzięczny za pomoc.

MS_MadMan
19-12-2006, 15:50
Odświeżam temat bo jak narazie nikt sie nie odezwał...
Czy naprawde nikt nie wie co jest nie tak, to dla mnie bardzo ważne chciałbym uruchomić stronke jeszcze przed swiętami...

Viking
20-12-2006, 02:37
nikt nie odpowiada bo to nie w tym dziale pytanie
z informacji wynika że nie ma obrazka tam gdzie powinien być. to że nie ma komunikatu o błedach nie znaczy, że ich nie ma - wyświetlanie tych komunikatów jest zależne od ustawień serwera. Przeanalizuj sobie więc te rozwiązane przypadki raz jeszcze.
Więcej pomocy szukaj w administracja składnikami lub innych miejscach bardziej związanych z tematem niż szablony :)