PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam tłumaczenia/tłumacza dla dodatku ContentBuilder



michoo_05
16-02-2012, 02:08
Jak w temacie. Szukam tłumaczenia dla dodatku ContentBuilder.
Szukałem w necie, na google też, nawet na forach tematycznych i nic. Są dostępne inne języki jak: niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański itd. ale polskiego nie ma.

Jeśli ktoś ma to prosiłbym o zamieszczenie tłumaczenia. Jeśli nikt nie ma to może ktoś by przetłumaczył?... Taką prośbę bym miał...

Angielski plik w załączniku...

Z góry dziękuję w imieniu moim, jak i osób zainteresowanych tym tłumaczeniem (mam nadzieję) :-)

Pozdrawiam serdecznie

neo_fox
16-02-2012, 07:49
Ale dlaczego sam nie tłumaczysz i się ze społecznością podzielisz?

michoo_05
16-02-2012, 12:42
W sumie mogę spróbować, ale nie wiem jak to wyjdzie z translatora :-) A języka angielskiego nie znam na tyle aby sobie z tym poradzić.

Translator już tłumaczy "match" jako "zapałki"... Może wyjść z tego coś śmiesznego :-) Coś na zasadzie "dżoana krupa", "być w polska i widzieć dużo smutna człowiek"

Pozdrawiam serdecznie

ps. Moje postępy, oraz plik wynikowy zamieszczę na forum, ale będzie pełnił raczej rolę rozrywkową niż praktyczną :-)

zwiastun
16-02-2012, 12:59
Hmmmm. Cóż by Ci tu poradzić. Translator głowy nie ma, myśleć nie umie. Ale Ty masz. Jeśli translatora potraktujesz stosownie do jego możliwości i uruchomisz swój krytycyzm tudzież wyrobioną już zapewne umiejętność rozumienia, o co chodzi w programie komputerowym, to może wyjść całkiem poprawne tłumaczenie. Kiedy tłumaczyłem po raz pierwszy jeszcze poprzednika Joomla - Mambo, miałem za sobą 1 rok lektoratu języka angielskiego przed 25 laty, a o translatorze o dzisiejszych możliwościach to mógłbym sobie pomarzyć.

PeFik
16-02-2012, 16:03
Owszem, ale ta dzisiejsza młodzież nadal(?) leniwa. W szkołach uczą j.obcych, a nie juz tylko słowiańskich, ale nadal uczyć się nie chce.

Na szczęście są osoby, jak i firmy, które zajmują się tłumaczeniami, także komponentów. Ale jak sądzę.... będzie płacz, że czemu nie robią tego zawsze za free.