PDA

Zobacz pełną wersję : Podgląd akcji poszczególnych autorów przez Superadmina



coliberek1
16-02-2012, 11:58
Próbowałam przeczesać JED pod tym katem w dziale Site Access, ale nie mogę wpaść na pomysł pod jakim sprecyzowanym hasłem można szukać czegoś takiego.

Głównie chodzi o to, żeby główny administrator mógł mieć podgląd na to co i kiedy poszczególni autorzy/redaktorzy zrobili na stronie, jakie dodali atrykuły, jak długo byli w panelu.

Pamiętam że kiedyś takie coś obiło mi się o oczy, ale niestety nie mogę na to ponownie trafić.

zwiastun
16-02-2012, 12:03
W Joomla 2.5 masz dwa moduły zaplecza o dość niezwykłych możliwościach: Nowe i Popularne. Jak to z modułami - można je powielić. w Module Nowe możesz np. wyświetlać 5 artykułów ostatnio dodanych przez innych, 5 artykułów ostatnio modyfikowanych przez innych, itd.

coliberek1
16-02-2012, 12:06
Hej @zwiastun,

dziękuję za podpowiedź. jestem zauroczona Joomlą 2.5 i odkrywam dopiero jej zalety. Dziękuję za cenną wskazówkę.
W tym przypadku chodzi jednak o Joomlę 1.5 ponieważ strona już istnieje i z różnych względów właściciel nie chce się na razie przenosić na najnowszą wersję.

Winnetou
16-02-2012, 13:41
http://blog.elimu.pl/4727-scout-activity-log-v0-4-najnowsza-wersja/

coliberek1
16-02-2012, 13:48
Hej,

dziękuję. Fantastyczny komponent. Jeszcze się z nim wczesniej nie spotkałam. Dziś przetestuję. Mam nadzieję, że też uwzględni w swym spisie zmiany w artykułach. :)

Pozdrawiam
Malgosia