PDA

Zobacz pełną wersję : Pakiety język angielskiego i polskiego



Pawcio714
17-02-2012, 05:30
Poszukuje pakietu instalacyjnego do 2.5.1 angielskiego i polskiego, coś skopałem i teraz mam problem z wyświetlanie w niektórych modułach, przez przypadek chyba usunąłem en-GB i stąd chyba ten problem, alę na wszelki wypadek chiałbym mieć jeszcze polski pakiet choć jest zainstalowany. Mam wielką prośbę, szukałem w googlach i na forach, proszę z góry nie krytykować tylko pomóc, każdy jest mądry jak wie gdzie czego szukać a ja w tym temacie nie jestem orłem. Jeśli nie będzie to pakiet w wersji instalacyjnej tylko do wgrania na serwer to proszę napisać jak odpalić ten język w Joomli 2.5.1 (z FTP nie będę miał problemu) ale jeśli chodzi o edycję plików to będzie gorzej...

Dziękuję z góry za pomoć i wyrozumiałość...

Bazyl
17-02-2012, 08:03
Witam,

Polski: www.joomla.pl
Angielski: www.niewiem.ang

Wszystkie pakiety językowe dostępne są na joomla.org: http://community.joomla.org/translations/joomla-16-translations.html

Pawcio714
17-02-2012, 13:53
Dzięki bardzo za link, przydał się. Dodam iż zainstalowałem język polski oraz angielski en_UA a wcześniej miałem en_GB lecze o takim rozszerzeniu nie widziałem nigdzie, wyświetlaja mi się napisy tego typu COM_KUNENA_INSTALL_STEP_INSTALL taj jak by nie bylo ich tlumaczenia, owszem jak dodam z ręki nadpisywanie tlumaczenia to jest ok ale tego jest zbyt wiele żeby to ogranąć z reki, może jest jakieś gotowe tłumaczenie lub muszę coś odznaczyć czy też zaznaczyć w joomli... przoszę o pomoc

Bazyl
17-02-2012, 13:57
Żarty sobie robisz?!

Myślisz, ze jak dasz tłumaczenie Joomla! to masz od razu tłumaczenie do wszystkiego, co zostanie napisane na świecie??!!

Pawcio714
17-02-2012, 14:45
To co zrobiłem źle ? wcześniej miałem wszystko dobrze a po usunięciu wyświetla mi bez tłumaczenia ? nie jestem aż tak w tym obeznany dlatego proszę o poradę...

Bazyl
17-02-2012, 15:05
Przywróć z kopii zapasowej i po problemie :)

Nie wiem, co usuwałeś i nie wiem, co miałeś wcześniej.
Kunena ma włąsne pliki językowe.

Postaw Joomla! raz jeszcze, wprawy nabierzesz. Najlepiej lokalnie, na JAMP-ie. Początek jest na www.wiki.joomla.pl