PDA

Zobacz pełną wersję : Jak w VirtueMart wymusić konkretny styl



lofix
17-02-2012, 12:43
Cześć
Podoba mi się wygląd opisów towarów w przykładowym sklepie VirtueMart jaki można zobaczyć na templatce: http://cms.template-help.com/virtuemart_28655/
Chciałbym nadać podobny styl w moim sklepie.
Ściągnąłem sobie (ukradłem raczej) style CSS i podłączyłem do mojej strony. O ile w innych modułach dzięki wpisaniu w pole "Przyrostek klas CSS modułu" odpowiedniej klasy wszystko wygląda jak trzeba, to nie umiem poradzić sobie z towarami w sklepie VirtueMart.

"Wyniuchałem", że towary w "ich" sklepie opisane są w następujący sposób:



<div class="product_name"> <a class="product_name" title="DeWalt DW317K Compact Jigsaw Kit " href="/virtuemart_28655/index.php?page...t&amp;Itemid=28">DeWalt DW317K Compact Jigsaw Kit </a> </div>

A to z kolei opisane jest w arkuszu styli CSS w następujący sposób:


div.product_name { min-height:47px; } a.product_name, h1.product_name, .vader .ui-widget-content a.product_name { color:#616161; display:inline-block; font:normal 12px/16px Tahoma, Geneva, sans-serif; width:auto; text-decoration:none; }


No właśnie - jak spowodować, żeby w moim sklepie towary jakie wyświetlam modułem mod_virtuemart_featureprod też korzystały z tego stylu. Pomimo, że wpisuję różne wartości w polu "Przyrostek klas CSS modułu" i tak w kodzie towary opisane są w taki standardowy sposób i wyglądają brzydko:


<div style="height:77px; float:left; width: 100%;line-height:14px;">

Z góry dziękuję za poświęcony czas i ewentualnie odwdzięczę się przyciskając Pomógł mi :)

PS. Chyba podając linka zaDOSowaliśmy templatkę. :zagubiony:
Na jakiś czas umarła.