PDA

Zobacz pełną wersję : problem ze stroną avast widzi wirusa



grzessx
17-02-2012, 15:07
5073

Witam może ktoś wie co się dzieje z moją stroną.
Avas pokazuje wirusa
Jak to naprawić, gdzie szukać problemu?

neo_fox
17-02-2012, 17:30
Jak Ci dam obrazek zepsutego samochodu to bęziesz w stanie mi powiedzieć co z nim nie w porządku?

grzessx
17-02-2012, 19:53
jest to możliwe ale czasami potrzebne są dodatkowe informacje. A jakie są tobie potrzebne aby zdiagnozować problem?

Jdwind
17-02-2012, 20:05
Kluczyki i garaż, gdzie parkujesz.

zwiastun
17-02-2012, 20:16
Jeśli Avast zgłasza Ci, że strona jest zawirusowana, to stwórz kopię witryny, zainstaluj ją na swoim komputerze (np. korzystając z JAMPa), a następnie najpierw przeskanuj pliki, a gdy się to nie powiedzie, uruchom witrynę i zbadaj, dlaczego antywirus tak reaguje. Dobrze byłoby użyć więcej niż jednego programu antywirusowego.

PS Powinieneś już w pierwszym poście podać nieaktywny adres strony [bez http i www], aby ktoś mógł ewentualnie zobaczyć problem, jeśli chciałby ryzykować. Stąd uszczypliwości kolegów :).
Lepiej wszakże, że nic nie zamieściłeś, niżbyś miał wzorem niektórych umieszczać link do zakażonej strony i narazić innych na problemy.

Jdwind
17-02-2012, 23:12
Pisząc "garaż" miałem na myśli to, gdzie kolega zaparkował stronę, czyli chodziło mi o adres witryny.

Nerox
29-02-2012, 16:47
mi tez wyskakuje problem w avasie na ies.org.pl czy moze ot byc wina formularza kontaktowego?
jestem laikiem jelsi chodzi o problematyke wirusow i tego typu bledow na stronie.
gdyby ktos mogl mi pomoc prosze apisac na gg 4933429 zrobie co trzeba i podam wiecej informacji
ewentualnie cos takiego wzbudza moje watpliwosci bo pojawia sie na kazdje podstornie



/* <![CDATA[ */







window.addEvent('domready',function(){



FB.init({appId: "", status: false, cookie: true,



xfbml: false});



FB.XFBML.parse();



});



/* ]]> *//* <![CDATA[ */



window.addEvent('domready',function(){



FB.Event.subscribe('comments.add', function(response) {



FB.getLoginStatus(function(fbresponse) {



if (fbresponse.session) {



uid = fbresponse.session.uid;



var sendComment = new Ajax('index.php?option=com_myapi&task=updateComments&uid='+uid+'&xid=articlecomment46&url=aHR0cDovL2llcy5rLnBsL2luZGV4LnBocD9vcHRpb249Y2 9tX2NvbnRlbnQmYW1wO3ZpZXc9YXJ0aWNsZSZhbXA7aWQ9NDYl M0FtaXNqYSZhbXA7Y2F0aWQ9MzUlM0FtaXNqYSZhbXA7SXRlbW lkPTU1JmFtcDtsYW5nPXBs',{method: 'get'}).request();



}



});



});











$$('.fbCommentLink').each(function(el,index){







FB.api({method: 'comments.get',xid: el.getAttribute('xid')},function(response){



if(el.isSet != true){



if(response.length > 0){



el.innerHTML = el.innerHTML+' ('+response.length+' comments)';



el.isSet = true;



}



}



});







});















});



/* ]]> */



</script>







---------- Post dodany o 15:47 ---------- Poprzedni post był o 14:52 ----------

Juz wiem ze wlamanie mialo miejsce 25.02 bo nitk nic nie modyfikowal jednak wystepuja w nich zmiany i to w bardzo duzej ilosci plikow