PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z logowaniem do witryny - CB Login



engray
19-02-2012, 09:05
Witam, mam problem z logowaniem się do mojej witryny (http://spat.host22.com). Otóż korzystam z Community Builder, a logowanie zachodzi poprzez moduł CB Login. Jaki jest mój problem? Aktualnie, nie mogę nic wpisać w polu Login. Zgaduję, że ma to coś wspólnego z catche mojej witryny. Wcześniej, gdy miałem inny problem (Błędny Token) wyczyszczenie ciasteczek przeglądarki i witryny pomagało. Parę razy pojawił mi się komunikat (nad dodatkiem z formularzem kontaktowym) coś o /catche.php, niestety pojawiło mi się z 2 razy, a ja nie zapisałem sobie tego niegdzie. Obecnie nie mogę zalogować się do witryny, na różnych stronach widnieje inny moduł logowania (zmianiałem z pionowego na poziomy i dałem opcję "Compact" w CB Login). Czasem miałem także tak, że na stronie na której się logowałem cały czas widniałem jako niezalogowany, a na innych już było ok. Jestem prawie pewien że to nie wina CB, bo na Joomla'owym module także coś się psuło. Czy ktoś mógłby mi z tym pomóc? :)
Maciej

---------- Post dodany o 18:25 ---------- Poprzedni post był o 17:53 ----------

Ogólnie zauważyłem, że moja strona ma problem z... Sam już nie wiem jak to ująć. Podam przykład: umieściłem przycisk Google+1. Na początku wszystko śmigało. Ale wystarczyło się wylogować (tak, za jakiś czas zalogowało mnie, choć ja tego nie robiłem) by znów był z tym problem: na stronie głównej jest na starej pozycji + dobrze wyglądający moduł logowania, ale nic nie można wpisać; na innych stronach mam staro wyglądający moduł, nie ma G+1, nie można także się zalogować. Bardzo proszę o pomoc, przeszukiwałem google ale nic podobnego nie znalazłem :(
Ale np tutaj, na podglądzie szablonu wszystko jest ok: http://spat.host22.com/index.php?tp=1&templateStyle=119 :blink::hmm:

---------- Post dodany 19-02-2012 o 09:05 ---------- Poprzedni post był 18-02-2012 o 18:25 ----------

Witam, z powyższym problemem poradziłem sobie poprzez usunięcie catche przeglądarki. Teraz jednak mam inny problem:
Gdy zaloguję się np na stronie głównej, ta strona pozostaje cały czas jak dla niezalogowanych, jednak na innych nie ma już tego problemu... Gdy wyczyszczę "ciasteczka" przeglądarki wszystko wraca do normy. Na innym komputerze jest tak samo. Jeżeli chce ktoś mi pomóc i sprawdzić to, to zapraszam do logowania się na te dane: login: test
hasło: test

Nie mam pojęcia o co chodzi, ale czasem nad formularzem kontaktowym pojawia się takie coś:

Warning: array_diff_assoc() [function.array-diff-assoc]: Argument #1 is not an array in /home/a7912691/public_html/libraries/joomla/cache/cache.php on line 612
Może to ma związek z tym? Bardzo proszę o pomoc, wszystko zaczęło się ze stroną układać, a tu nagle takie coś...