PDA

Zobacz pełną wersję : jak zmienić URL strony po instalacji na serwerze



rafales
16-12-2006, 19:50
Witam.
Moje pytanie jest następujące: jak mogę zmienić URL strony na joomla. Wrzuciłem na serwer joomla, zainstalowałem i teraz jak wpisuję w przeglądarkę adres mojej strony: www.biznesgrupa.com , to wskakuje moja stronka, ale w pasku adresu mam domenę stara tą która otrzymałem za free od dostawcy hostingu. Prośz powiedzcie mi jak to zmienić.

Pozdrawiam

stone
16-12-2006, 20:47
Zmiany dokonujesz w pliku configuration.php

rafales
16-12-2006, 20:54
dzięki wielkie za tę podpowiedź...a tak apropos to nie wiedziałem, że jak cos zmienię u siebie na dysku to i na serwerze się zmienia. wow

jeszcze raz dzieki

tratatatata90
31-07-2009, 11:20
Witam!

Mam podobny problem. Z tym, że nie bardzo wiem co muszę zmienić w configuration.php (to ten w głównym katalogu joomli?).

Kiedy wchodzę w adres mojastrona.pl, to automatycznie przełącza mnie na domenę hostingową (mojastrona.freecp.net/joomla/). Przekierowanie joomli mam ustawione z: mojastrona.pl na mojastrona.freecp.net/joomla/


Wtedy jeśli wejdę do jakiejś podstrony, wygląda to tak:
mojastrona.freecp.net/joomla/kontakt.html

a czy da się osiągnąć taki efekt:
mojastrona.pl/kontakt.html

?

Proszę o pomoc i z góry dziękuję

DeZ
06-02-2010, 19:28
Mam podobny problem. W pliku configuration.php mam wszędzie adres strony rajdy.net.pl ale w przeglądarce po wybraniu adresu prawidłowy pokazuje się na moment a potem adres serwera.

stone
06-02-2010, 19:32
To raczej nie jest wina joomli, o ile nie masz wpisanego gdzieś kodu przekierowującego. Raczej bym sprawdził (lub poprosił o sprawdzenie) ustawień domeny