PDA

Zobacz pełną wersję : JoomlaWatch - Statystyki na poziomie panelu adm nie wyświetlają się POMOCY!!



michalmichal3
18-02-2012, 23:22
Witam,

Mam pewien problem, statystyki na poziomie panelu adm joomli nie wyświetlają się. zainstalowanełem wszytko tak jak jest w opisie dla joomlawatch, ale gdy przechodzę do Komponenty-->joomlawatch wyświetla mi się informacja "Trwa odczyt..." i dalej nic się nie dzieje. Bardzo proszę o pomoc, bo przeszukałem kilka forum i niestety nic nie znalazłem...:(:/

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam,

Martinellka
05-06-2012, 21:55
Mam ten sam problem , pomoże ktoś ?:)

---------- Post dodany o 19:55 ---------- Poprzedni post był o 19:13 ----------

bardzo proszę w o pomoc bo nie wiem w czym problem, moje gg 4158634

Karol99
05-06-2012, 22:05
Czy masz na froncie zainstalowany i włączony moduł zbierający statystyki (JoomlaWatch Agent)?

Sprawdź też chmod-y katalogów i plików - powinny być 755/644.

palyga007
05-06-2012, 22:06
Po pierwsze "poganianie" w sytuacji gdy pomoc, którą otrzymujesz jest darmowa jest trochę nieeleganckie.
Po drugie korzystanie z wbudowanych komponentów statystyk dla Joomla! (abstra***ąc od ich skuteczności) wiąże się zazwyczaj z dodatkowym obciążaniem serwera co prędzej czy później może skończyć się stosownym e-mailem od Administratorów.

Dlaczego nie chcesz skorzystać np ze statystyk oferowanych przez Google?

A tak poza tym to zerowa wartość merytoryczna postu jeśli chodzi o informacje o środowisku w którym pracuje Joomla!

Martinellka
05-06-2012, 22:20
Przeraszam jeżeli Was uraziłam, jestem osobą niecierpliwą szczegolnie wtedy gdy mi coś nie wychodzi , jestem tutaj nowa, uczę się sama metodą prób i błędów i to dopiero od kilku dni , mam wszystkie dodatkowe moduły zainstalowane i opublkowane, Karol możesz mi wyjaśnic o co chodzi z tymi chmod-ami ?

---------- Post dodany o 20:20 ---------- Poprzedni post był o 20:17 ----------

Na głównej stronie gdzie są moduły JoomlaWatch wyświetla się "Realtime website traffic tracker online visitor stats and hits counter " nic poza tym

Karol99
05-06-2012, 22:28
Co do chmod-ów - pomoże Ci wyszukiwarka na forum i ewentualnie wujek G.

Więcej pomysłów na JoomlaWatch nie mam :( Jeśli nie uda Ci się uruchomić - idź za radą Pałygi i użyj statystyk Googla, albo zainteresuj się innym joomlowym komponentem - j4age.

Jest też Piwik - system open source o funkcjonalności podobnej jak statystyki google, ale bez konieczności dzielenia się informacjami z Wielkim Bratem.

Martinellka
05-06-2012, 22:32
ok dzieki za info , właśnie zastanawia mnie to ze nie pojawiła się ikona moniturująca gości na stronie , jedynie ten napis ktory podałam wyżej, nie wiem w czym problem ..

Karol99
05-06-2012, 22:43
To może jednak zechciej sprawdzić, czy masz zainstalowanego, umieszczonego w istniejącej pozycji szablonu i włączonego tego JoomlaWatch Agent... (chodzi o moduł).

zwiastun
05-06-2012, 23:02
jestem osobą niecierpliwą szczegolnie wtedy gdy mi coś nie wychodzi , jestem tutaj nowa, uczę się sama metodą prób i błędów i to dopiero od kilku dni ,
A ja się zajmuje Joomla od zarania i w życiu nie były mi do niczego potrzebne statystyki instalowane w Joomla! Raz nawet zainstalowałem, do dziś nie wiem, po co. Ale rozumiem, że są różne kółka zainteresowań. Niemniej, skoro się dopiero uczysz, poznajesz Joomla, to wierz mi, jest sto tysięcy innych ważniejszych rzeczy, niż instalowanie rozszerzeń do statystyk. @Karol99 już Ci podpowiedział z czego skorzystać, jeśli potrzebujesz wiedzy dostarczanej w statystykach.

seba5120
13-09-2012, 13:10
Pozwolcie ze porusze jeszcze ten temat. W jakim pliku znajde edycje statystyk???? np. zmiana statystyk "ogolne"

Tor_
04-12-2012, 15:23
Sprawdz tabele komponentu w bazie danych czy coś tam zapisuje