PDA

Zobacz pełną wersję : czy da dodać się zakładkę w edycji artykułu K2 ?



czesuav
20-02-2012, 15:39
Witam,

Chciałbym dodać zakładkę do panelu dodawania/edycji treści w K2. Nigdize nie odnalazłem odpowiedzi na pytanie, czy jest to możliwe. Jedyne co znalazłem na oficjalnym forum K2 to pytania o to samo... :((

Dla niezorientowanych załączam SS gdzie zaznaczyłem, co bym chciał uzyskać:
5084

Mam nadzieje, że na tym forum już ktoś się z tym zmierzył. Chciałbym po prostru uzyskać informację w stylu "da się, jest dodatek to umożliwiający" bądź "nie da się" lub "da się, nie ,ma dodatku..." :))

pozdrowienia...

Robster
20-02-2012, 17:39
Możesz to wykonać edytując pliki źródłowe K2. Oczywiście wymaga to od Ciebie znajomości php i zapoznania się ze strukturą K2.
O pluginie, nie słyszałem, co nie oznacza, że go nie ma. Niemniej w mojej opinie takowy nie istnieje. No chyba, że mowa o KONKRETNEJ zakładce, do konkretnego celu, a nie na zasadzie "coś tam użytkownik wstawi".

czesuav
20-02-2012, 21:38
dziękuję za odpowiedź

Możesz to wykonać edytując pliki źródłowe K2. Oczywiście wymaga to od Ciebie znajomości php i zapoznania się ze strukturą K2.
O pluginie, nie słyszałem, co nie oznacza, że go nie ma. Niemniej w mojej opinie takowy nie istnieje.

Chyba muszę się poznać na K2...

Może masz jakiś pomysł od czego by poszukiwania zacząć? Interesuje mnie bardzo konkretna modyfikacja, nawet kosztem jakiejś istniejącej zakładki, więc dużo orania by to pewnie nie było..


No chyba, że mowa o KONKRETNEJ zakładce, do konkretnego celu, a nie na zasadzie "coś tam użytkownik wstawi".

Myślałem właśnie o konkretnym rozwiązaniu typu 'custom code'... :)

pozdrowienia

PeFik
21-02-2012, 03:06
Ja na ogół usuwałem "zbędne" moim zdaniem zakładki, ale aby dołożyć tu już trzeba znać php-a, aby to współgrało z resztą.

czesuav
22-02-2012, 00:19
cóż...

Nie pozostaje mi nic innego niż póbować.

W którym pliku jest lista tych zakładek? Nazwy to chyba wystarczy w pliku języka zmienić? Nazwy - teksty na zakładkach.

pozdarwiam