PDA

Zobacz pełną wersję : Capchta wyłączenie



madaja
20-02-2012, 20:07
ludziska mam problem właczyłam capchta a nie mialam komponentu zadnego wgranego ani pluginu i mam problem bo nie moge teraz tego nigdzie znalesc, blagam pomozcie gdzie to wyłączyc? szukam pol dnia i albo jestem slepa i nie widze tego jednego ustawienia albo zniknelo mi to. poddaje się bo nie mozna się zarejestrować w serwisie wychodzi komunikat:
To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create
albo powiedzcie mi jak to ustawić zeby ten komunikat zniknol zrobilam to cos w google ale zupelnie nie wiem gdzie te kody wprowadzic.
Błagam o pomoc

trzepiz
20-02-2012, 20:10
No niewiele można Ci pomóc bo nie wiemy jakoego dodatku do captcha używasz .. Nie napisałaś nawet gdzie zniknął ....

madaja
20-02-2012, 20:12
szukalam tego na forum ale tez nie znalazlam, w ktorym miejscu jest to dranstwo? grrrr...

---------- Post dodany o 20:12 ---------- Poprzedni post był o 20:10 ----------

no wlasnie jak do tej pory nic nie uzywalam tylko cos gdzies zaznacylam a ze mam chyba skleroze to nie wiem gdzie w podtawowych ustawieniach joomli ten punkcik jest. Komunikat pojawia się po kliknieciu na zarejestruj sie ( po wpisaniu danych do rejestrowania)

trzepiz
20-02-2012, 20:14
Czyli masz jakiś dodatek/moduł/komponent do rejestracji bo w Joomla! 1.5 nie ma captcha w "standardzie" Jak sama nie wiesz .. co i jak to My, mimo szczerych chęci nie pomożemy niestety.

madaja
20-02-2012, 20:27
teraz wgralam funrecaptcha i mialam nadzieje ze to zalatwi sprawe ale tez cos się zuca :/ FUNRECAPTCHA_PLUGIN_IS_NOT_ENABLED mimo ze wgralam wszystko co bylo podane w extencions joomla czy jakos tak sie to pisze

---------- Post dodany o 20:27 ---------- Poprzedni post był o 20:16 ----------

a przy rejestracji nadal wychodzi ten komunikat. kurcze co robie zle jak to utawic zeby bylo ok, glupieje juz :/

trzepiz
20-02-2012, 20:55
No tutaj masz wszystko napisane : http://www.all4coding.com/funrecaptcha-downloads/funrecaptcha/funrecaptcha-documents/funcaptcha-1-0-0-docs/download

madaja
20-02-2012, 21:12
bardzo ci dziekuje za tą instrukcje bede jutro ją studiowac :)