PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z artykułami (dostęp:public, rgistried, special)



linux1000
20-02-2012, 22:14
Witam mam następujący problem i nie wiem jak go rozwiązać tzn. utworzyłem kilku użytkowników którzy mają dostęp do różnych artykułów oczywiscie tylko z poziomu strony a nie od zaplecza czyli panelu amdmina problem pojawia się w momencie w którym wchodzę do danego artykułu i edytując go dopisuje pewne kwestie do artykuł na samym końcu chcąc zmienić poziom dostepu (dostęp: public, registred, specjal) na przykład z public na registred. Po wprowadzeniu zmian w artykule i zmianie poziomu dostępu z public na registred oraz zapisaniu zmian - zmiana powyższa normalnie funkcjonuje w powyzszym momencie tzn. po wylogowaniu i najeżdząjac na powyższy link z artykułem pisze brak uprawnień dostępu co świadczy, że zmiana która wprowadziłem jest ok. Problem pojawia się po ponownym zalogowaniu i wylogowaniu tzn. niezarejestrowani użytkownicy po wybraniu z menu powyzszego artykułu i kliknięciu nie widzą już wcześiejszej tresći o braku uprawnień do przeglądania strony - a w miejsce tej informacji pokazuje się treść z artykułu (głównego z sekcji home - zamiast tej informacji że brak uprawnień). Co więcej jeżeli ten użytkownik zaloguje się aby wejsć do tego artykułu nie ma już takiej możliwosći z uwagi właśnie, że ta strona tak jakby jest podmieniaana i w miejscu strony z tym artykułem wyskakuje, artykuł głowny z sekcji home, co nie pozwala na jakąkolwiek zmianę przez użytkownika. Proszę o pomoc w czym może byc problem - zaznaczam też że nie dokonywałem jakichkolwiek zmian w ustawieniach dostępu w panelu admina.