PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukiwanie komponentu



szpila
27-02-2012, 01:37
Poszukuje komponentu na coś w stylu Joomlowskiego "wyślij artykuł". Z tą wzmianką aby nie miał tylu opcji. Tylko sam edytor z dodaniem sekcji. Bez podziałów publikacja i metadane. Zapewne ktoś mi odpowie to poprostu "nie wpisuj" ale chce żeby z tego korzystał autor i chce żeby nie miał tych poddziałów. Czy jest coś takiego? Jeżeli temat był gdzieś taki poruszany to przepraszam. Na joomla extensions nie znalazłem nic

---------- Post dodany o 01:37 ---------- Poprzedni post był o 01:36 ----------

Proszę o przeniesienie tematu, z góry przepraszam za kłopot

neo_fox
27-02-2012, 07:50
Nadpisz szablon i tyle.

szpila
27-02-2012, 18:36
Czy mógłbyś to trochę rozwinąć? Jestem jeszcze trochę nowicjuszem.

---------- Post dodany o 18:36 ---------- Poprzedni post był o 16:36 ----------

Poczytałem na temat na joomlawiki i jestem minimalnie mniej zielony, z moim przypadkiem jednak nie potrafię sobie poradzić

Gall Anonim
27-02-2012, 21:36
Nadpisywanie szablonem

zwiastun
27-02-2012, 22:22
@Szpila: Proszę wybaczyć, ale to jest tak:
Jeśli chcę mieć willę, a mnie nie stać albo chcę mieć domek, a mnie nie stać, to zadowalam się mieszkaniem socjalnym albo mieszkaniem u mamusi (też można). I pędzę zarabiać, żeby mnie było stać.
Pytasz, jak rozwiązać problem wymagający nieco większych umiejętności, niż z tylko klikanie i dostajesz odpowiedź, która również wymaga opanowania czegoś więcej, niż tylko kllikanie.
Masz do wyboru:
1. zostawić w spokoju standardowe rozwiązanie stosowane w tysiącach witryn,
2. czytać i próbować do tego momentu, aż zrozumiesz, co i jak,
3. napisać w dziale zleceń - za 50/100 zł ktoś Ci to zrobi
Bo wypisywanie: że poczytałeś, ale i tak sobie poradzić do niczego nie prowadzi.
Pomijam już, że jak dobrze poszukać na forum, to znajdzie się prawdopodobnie dość dokładne omówienie, co należy, zrobić.