PDA

Zobacz pełną wersję : Czy można stworzyć mapę na którą automatycznie dodają się punkty?



afrolowicz
28-02-2012, 10:24
Witam,

chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość (może istnieje jakis komponent) dodania mapy na strone internetową, ale taką która po dodaniu przez odwiedzającego jakiegoś punktu np zamieszkania, zaznaczy ten punkt na mapie.

Może to być komponent od czegoś innego np od dodawania ogłoszeń jak DJ Classifieds - jeszcze go nie przestudiowałem wiec nie krzyczcie na mnie jeśli to w nim można coś takiego zrobić.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Jacek K.

afrolowicz
14-03-2012, 07:48
Chyba mi nikt nie pomoże;p

nikszal
14-03-2012, 10:01
chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość (może istnieje jakis komponent) dodania mapy na strone internetową, ale taką która po dodaniu przez odwiedzającego jakiegoś punktu np zamieszkania, zaznaczy ten punkt na mapie.
To zależy, czy w danej chwili masz w kieszeni wolne 30 euro na wykupienie członkostwa w klubie SobiPro. Jest tam dostępny dla subskrybentów moduł SP-GeoMap Module, który na podstawie wprowadzonego adresu (miasto, ulica, nr budynku) w formularzu SobiPro umiejscawia dany punkt na mapie w sposób automatyczny. Przykład jest tutaj http://demo.sobi.pro/joomla-restaurant-guide/73-restaurant-papatakis (Adrres and Contact).

Gall Anonim
14-03-2012, 10:06
Chyba mi nikt nie pomoże;p
Panie optymista - są takie komponenty ponieważ chociażby Forum Agora zawiera taki mechanizm
sprawdziłbym również komponenty społecznościowe - CB itp
oraz przyjrzałbym się Sobi - bo specyfika komponentu aż się prosi o taki mechanizm
Pzdr