PDA

Zobacz pełną wersję : Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate ...



dominsg
29-02-2012, 11:15
Witam
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z pamięcią strony. Pojawia mi się taki komunikat "Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) in /home/xxxxxxx/public_html/domains/xxxxxxxxxx.pl/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 466".
Co z tym zrobić? Przeszukałem fora ale nic nie znalazłem poza zwiększeniem pamięci w "memory size" lub .htaccess. Administrator płatnego serwera nie jest zachwycony pomysłem zwiększenia pamięci. Chciałbym wiedzieć co jest tego przyczyną? Czy można to inaczej naprawić. Dodam że pomaga tylko wyłączanie kolejnych modulów ale w końcu nic nie zostanie na tej stronie. Najpierw wyłączyłem moduł księgi gości i na jakiś czas pomogło, potem problem wrócił i wyłączam następne moduły. Zaznaczam że mam jeszcze drugą stronę w J1.5 na tym samym hostingu i dużo więcej modulów i nic złego się nie dzieje (narazie)
Pozdrawiam

Bazyl
29-02-2012, 11:25
Witam,

Sprawdź bazę danych.
Zrób kopię, wyszyść tabelę licznika odwiedzin (strzelam), a będzie dobrze

dominsg
29-02-2012, 12:22
Powiem krótko. JESTEŚ WIELKI!!!:up:

mdanielle
22-09-2012, 21:09
Ja nie znam się na bazach danych, nie wiem jak czyścić tabele itd, czy możesz pomóc przy zastosowaniu innej metody, która rozwiąże problem?