PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuły zastrzeżone



Baktet
18-12-2006, 10:53
Pojawił się problem!
Nie wiedzieć czemu wrzucane dziś artykuły na moją stronę nie można czytać w całości. Owsze, LEAD jest, ale jak dam na czytaj dalej to wyskakuje mi komunikat, że musze byc zalogowany. We wczesniejszych artykulach tak nie bylo.

Sprawdzilem, czy artykul jest oznaczony jako "public" i tak rzeczywiscie jest. Nie wiem zatem dalczego moga go czytac tylko uzytkownicy zalogowani.

Ktos moze wie, jak to naprawic?

kalisto
18-12-2006, 13:03
a wcześniej ci to działało? może usunąłeś jakis element z menu do którego tak naprawdę były wrzucane te artykuły? i teraz najnormalniej nie masz do nich dostępu. Wjedź myszką na "czytaj całość" i zobacz u dołu przeglądarki adres tego linka. Może masz go zblokowany.
pozdrawiam

Baktet
20-12-2006, 11:48
Sprawdzalem. I nic.
Malo tego. Zauwazylem, ze artykuly z dzialu Pilka Nozna mozna czytac spokojnie w calosci, jednak pozostale dzialy nie.
www.replay24.eu

kalisto
20-12-2006, 13:27
Zauważ że te które ci działają mają w adresie na końcu 55, te które ci wchodzą nie mają tego np:

w hutniku cicho: http://www.replay24.nazwa.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=166&Itemid=55 i to działa
nauczka od seniorów: http://www.replay24.nazwa.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=165&Itemid= to nie działa

Jak dopiszesz sobie ręcznie 55 na końcu i wkleisz to do paska adresu to zobaczysz cały artykuł:)że tak powiem przyczyna sie znalazła, ale niestety jestem za miękki by znać rozwiązanie problemu:)może pokombinujesz i sam znajdziesz, albo ktoś z forumowiczów pomoże.
pozdrawiam

Baktet
20-12-2006, 13:52
Rzeczywiscie dziala, jak sie dopisze.
Hmm.... tylko najlepsze jest to, ze wczesniej tego nie bylo.
Pewne jest, ze sekcja artykulow Pilka Nozna jest dostapna i ma itemid=55
pozostale sekcje tego nie maja, mimo iz figuruja jako "public"

probowalem cos poszperac na ftpie w plikach, ale bez powodzenia
probuje dalej
jesli jednak ktos wie o co chodzi niech da znac
dzieki