PDA

Zobacz pełną wersję : Arister i jego wspaniale szablony na jomla 1.6



p1_11
03-03-2012, 15:20
Witam

Tworze sobie szablon w aristerze 3.1 do Joomli 1.6.2. INstaluje sobie ten szablon..wszystko działa poprawnie oprocz menu..wyswietla się standardowo jak w prostym html.

Męcze się z tym juz trochę jaka moze byc przyczyna takiego wyswietlania ..co mogłbym zrobić??

..a i tu jeszcze wyswietla mi sie taki blad w zapleczu:

Strict Standards: Declaration of JButtonPopup::fetchId() should be compatible with that of JButton::fetchId() in C:\xampp\htdocs\g\libraries\joomla\html\toolbar\bu tton\popup.php on line 78

??? prosze o pomoc

Gall Anonim
03-03-2012, 16:38
Pytanie podstawowe - dla której wersji Joomla robisz eksport szablonu?
Pzdr

p1_11
03-03-2012, 18:44
oczywiście eksport robie do i tamk so dwie wersje do wyboru:
-1.5 i
-1.6 do 1.7 -> wybieram oczywiscie ta;)

---------- Post dodany o 18:44 ---------- Poprzedni post był o 18:43 ----------

..kurcze wszystko oprocz tegomenu działa :(

Gall Anonim
03-03-2012, 19:16
Stawiam że jak zwykle chodzi o menu górne
co jako rozwiązanie problemu daje nam przypisanie menu do pozycji user 3 lub position 1
Sprawdź więc proszę przypisanie menu i powinno być po sprawie.
No chyba że chodzi ci o menu pionowe to wówczas należy w module menu wpisać przyrostek CSS modułu art-vmenu
Pzdr

p1_11
03-03-2012, 21:34
Nie stety nie działą prawidłowo tak jak powinno .nadal wyswietlają się proste linki.
Menu znajduje się na pozycji dobrej(zresztą sprawdziłem juz wszystkie pozycje).
Co o dziwo menu pionowe tak samo-:>proste linki, a -powinno być jeszcze pomaranczowe podswietlenie przy najechaniu myszką jak w poziomym tak tez w pionowym.

MOże to wina programu?
.. a te przyrostki to gdzie moge wpisac?

alles
03-03-2012, 23:24
Jak kolega napisał wyżej w przyrosku CSS, czyli wejdź do modułu menu i po prawej poszukaj wpisz art-menu, musi działać.

p1_11
04-03-2012, 22:08
dzieki wielkie zdziałało:) wpisałem "art-vmenu" w menu poziome jak i pionowe..działają poprawnie.
Było by wszystko fajnie tylko ... jeszcze pojawił się nowy problem.
Nad Componentem wyswietlają mi się errory z którymi nie mam pojęcia co zrobić:(

Czy da się jakoś wyłączyć wyswietlanie tych errorow?

Wyłaczyłem wywietlanie w php.ini w moim xampie
w Joomli tez wylaczylem na zapleczu...

Dalej te błedy się wyswietlają , a tresc ich jest taka:

Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in C:\xampp\htdocs\Joomla\templates\pawel_info\classe s\ArtxContentSingleArticle.php on line 41

Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in C:\xampp\htdocs\Joomla\includes\application.php on line 507