PDA

Zobacz pełną wersję : Mobile joomla - problem z wyświetlaniem podstron i menu górnego na podstonach



Panda1
05-03-2012, 10:52
Witam! Ściągnąłem sobie dodatek mobile joomla ze strony http://www.mobilejoomla.com/ i poprawnie zainstalowałem na 3 różnych stronach (domenach). Strony faktycznie wyświetlają się w wersji mobilnej z tym że mam 2 problemy. Być może ktoś się z tym zetknął. Dodatek jest nowością i być może jest niedpopracowany, ale być może mam złe ustawienie z którymi zwyczajnie nie mogę sobie poradzić.
I. Przechodząc na podstony, główne menu znika tzn jest ono wyświetlane tylko na stronie głównej czy można to ustawić tak żeby menu wyświetlało się na każdej podstonie?
II. Klikając w zakładki górnego menu zakładka kliknieta jako piersza wyświetla się, natomiast jeśli powrócę do strony głównej i kliknę inną zakładke wyskakuje błąd 404 not found The request /... was not found on this server. I bywa tak że nieraz zaskoczy i wyświetli się, a nie raz wyskakuje ten błąd. Czy jest to wina moich złych istawień czy niedopracowania modułu?
Za wszystkie odpowiedzi z góry dzięki:)