PDA

Zobacz pełną wersję : Szerokość artykułu na stronie głównej - zostaje prawa strona pusta



kieliszek
05-03-2012, 12:58
Witam,

zainstalowałem właśnie joomle 2.5.1.

Ustawiam sobie wszystko tak jak miałem na joomli 1.5.2 i utknąłem w jednym miejscu. Próbuję bowiem zrobić sobie stronę główną z jednym artykułem (single article). Używam szablonku beez2 - default. Usunąłem wyszystkie moduły znajdujące się w miejscu artykułu. Gdy próbuję wyświetlić artykuł, to pojawia mi się po lewej stronie. Po prawej natomiast zostaje miejsce puste na menu którego nie ma, bo go wyłączyłem.

Co mam zrobić aby ten artykuł zajmował całą szerokość szablonu (nie ekranu, tzn. mieścił się w szerokości szablonu)?

Tu jest link do zdjęcia jak to wygląda: http://imageshack.us/photo/my-images/37/joomlap.jpg/

ramiro
05-03-2012, 13:13
Uważam, że to może jest problem szablonu. Może wystarczy usunąć z CSS kolumnę prawą, bądź prawy margines lub poprosty napisać arkusz styli od nowa i przypisać go do tej strony bez marginesu z prawej strony tym samym bez miejsca na menu.

kieliszek
05-03-2012, 13:49
Poradziłem sobie. Dzięki ramiro za pomoc. Musiałem wyedytować plik position.css i zakomentować linię:

#wrapper2 .item-page{
/* max-width:660px */
}

Teraz śmiga!