PDA

Zobacz pełną wersję : Po aktualizacji akeeba backup nie mogę dostać się do panelu



ankaM17
06-03-2012, 12:37
Witam. Mam na swojej stronie komponent Akeeba Backup i wyskoczyła mi informacja, że jest nowa aktualizacja. Więc zaktualizowałam, a teraz niestety nie mogę dostać się do panelu administracyjnego, caly czas się wyświetla Akeeba Backup Notification Module. Sama strona działa normalnie. Ktoś się już spotkał z czymś takim?Co z tym zrobić?

egodon
06-03-2012, 20:31
Też mam z tym proble. Wyświetla mi się komunikat "500 Internal Error The server encountered an internal error and could not complete your request" właśnie po aktualizacji Akeeba Backup. Co można z tym zrobić?

szymon189
06-03-2012, 20:55
U mnie to samo. Co teraz mam robić?

Karol99
07-03-2012, 11:25
Jak się okazało, w J! 1.5 pracującej w trybie zgodności (legacy) instalacja Akeeba Backup 3.4.0 powodowała takie objawy. Twórca rozszerzenia już wydał kolejną wersję 3.4.1, usuwającą ten problem.

Jak pisze na swojej stronie (https://www.akeebabackup.com/home/news/56-releases/1451-akeeba-backup-3-4-1.html), aby odzyskać kontrolę nad zapleczem witryny należy przez ftp usunąć następujące pliki i foldery:

administrator/modules/mod_akadmin
plugins/system/srp.php (ten tylko w przypadku wersji Professional).

Następnie na zapleczu J! należy w zwykły sposób zainstalować Akeeba Backup 3.4.1.