PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z artykułami na "czystej" joomli.



antonio
09-03-2012, 12:19
Witam wszystkich. Mam problem z umieszczaniem artykułów na stronie. Wcześniej aby zapoznać się z jommlą postawiłem sobie joomle na localhoscie z "przykładowymi danymi" i wszystko było ok. Tzn artykuły były dodawane na główną, do kategorii, które wcześniej sobie zmodyfikowałem, jednym słowem wszystko było ok. Po wrzuceniu strony na serwer zainstalowalem sobie jednak joomle "czystą" bez żadnych dodatków, i po stworzeniu sobie menu mam problem z artykułami. Stworzone są kategorie, jednak nie wyświetla mi się nic w "contencie". Może jakiś dodatkowy moduł trzeba uruchomić, albo jest coś co pominąłem. Starałem się ustawić wszystko analogicznie jak na wersji z localhosta. Prosiłbym o poradę jak rozwiązać ten problem. Z góry dziękuję.

nikos
12-03-2012, 15:50
Czyli masz artykuły w kategoriach. W menu ustawiasz typ linku jest ich trochę. Można linkować tylko do artykułu, do kategorii artykułow (blog artykułów w kategorii)
Sprawdź gdzie linkuje Twoje menu. Aby coś było na stronie głownej należy zaznaczyć Featured Articles po stworzeniu artykułu.
Joomla 1.6+