PDA

Zobacz pełną wersję : Joomlaboard, reguły



Nuntaro
19-12-2006, 18:41
Zainstalowałem sobie Joomlaboard w wersji 1.1 Stable. Jednym ze składników jego menu jest pozycja "Reguły", po kliknięciu na której pojawia sie lista typu:
1.reguła 1,
2.reguła 2... itd.

Co to i jak to edytować? W panelu administracji komponentem nieznalazłem nic na ten temat.

sogo
19-12-2006, 21:12
znajdź plik rules.php a w nim linijki:
<td>reguła 1</td> itd.

i wstaw gdzie "reguła 1" swój tekst. itd.
pozdr.

Nuntaro
20-12-2006, 01:28
Dzięki, a jeszcze prosze o podpowiedź co to :) Czy chodzi o rodzaj regulaminu jaki ustalam dla użytkowników? Czy cos innego?

I jeszcze przy okazji - poniekąd dotyczy to reguł, jakby nie było: zauwazyłem że forum jest zupełnie zintegrowane z joomlą czyli serwis i forum mają tych samych uzytkowników, a więc jesli dobrze rozumiem, kto się zarejestruje na forum nie musi juz tego robić poza nim na stronie i odwrotnie, kto sie zarejestruje na stronie startowej to po zalogowaniu jest tez automatycznie zalogowany po przejściu na forum albo przynajmniej ma na nim ten sam login i hasło. Proszę o upewnienie mnie co do tego.

sogo
20-12-2006, 06:58
reguły, jak sama nazwa wskazuje, Ty je musisz ustalić. Integracja forum właśnie polega minn. na integracji użytkowników serwisu z forum.
pozdr.