PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana miejsca autora i daty utworzenia



Acase
12-03-2012, 01:06
Witam,

Pracuję na szablonie gdzie tytuł i data utworzenia artykułu znajduje się nad tytułem artykułu i chciałem to przenieść pod, tytuł artykułu. Znalazłem plik components/com_content/views/article/tmpl/default.php gdzie niby jest układ tego wszystkiego, poprzekładałem tak jak chciałem ale nic się nie zmieniło, szukałem także w innych plikach i nie mam pomysłu :/

Gdzie znajduje się plik gdzie zmienię położenie daty i autora?

Pozdrawiam

klon
12-03-2012, 05:12
Poczytaj o tzw. nadpisywaniu szablonem i pogrzeb w templates\nazwa Twojego szablonu\html\com_content\article\default.php

alles
12-03-2012, 11:16
Witam,

Pracuję na szablonie gdzie tytuł i data utworzenia artykułu znajduje się nad tytułem artykułu i chciałem to przenieść pod, tytuł artykułu. Znalazłem plik components/com_content/views/article/tmpl/default.php gdzie niby jest układ tego wszystkiego, poprzekładałem tak jak chciałem ale nic się nie zmieniło, szukałem także w innych plikach i nie mam pomysłu :/

Gdzie znajduje się plik gdzie zmienię położenie daty i autora?

Pozdrawiam

Jeżeli to gotowy szablon, to te miejsca już zostały nadpisane, dlatego zmiany jakie wprowadzasz w tym pliku nie będą widoczne, poszukaj jak kolega wyżej pisze.

Acase
12-03-2012, 12:03
Podziałało, dobrze, że napisałem bo nawet mi przez myśl nie przeszło, że to mogło być w szablonie, zaoszczędziłem kilka godzin :) DZIĘKI