PDA

Zobacz pełną wersję : Film z Youtube w szablonie



Qcharek
12-03-2012, 18:31
Witajcie,
Jestem tu nowy, więc na początek ładnie się przywitam :)
A teraz przejdę do swojego problemu. Otóż znalazłem w sieci odpowiedni dla siebie szablon, którego demo możecie obejrzeć tutaj:

http://www.globbersthemes.com/demo/carligian/

Wpadłem na pomysł, żeby w miejsce przewijającej się animacji (tej dużej pośrodku) umieścić film z Youtube-a. Działanie miałoby być podobne, może się nawet przewijać po kolei 3 obrazki tak jak jest to pierwotnie w szablonie. Myślicie, że da sie coś takiego zrobić? A może widzieliście gdzieś podobne rozwiązanie? Bardzo proszę Was o pomoc. Od kilku dni siedzę nad tym i nie wiem jak to zrobić. Zaznaczę, że moje umiejętności programistyczne są na poziome edytowania gotowych już aplikacji :)
Pozdrawiam

PeFik
12-03-2012, 18:42
Jeśli ten slideshow to moduł to wystarczy w tym miejscu dać np. pusty moduł a w nim umieścisz kod filmu z YouTube, umiejętności programistyczne raczej zbędne

Gall Anonim
12-03-2012, 18:50
Zasadniczo - najprościej w miejsce pokazu można wstawić pole pozycji w szablonie i wpakować tam moduł youtube lub klamerkę w module własny html z wykorzystaniem pluginu allvideo

Qcharek
12-03-2012, 18:52
Slideshow jest skryptem w Javie. Mogę go wrzucić tutaj, to się zapoznacie z kodem :)
Slideshow jest wbudowany w stronę i nie ma go na liście modułów. Podejrzewam, że trzeba zmodyfikować szablon strony, ale mogę sie mylić.

Gall Anonim
12-03-2012, 18:53
Zasadniczo - najprościej w miejsce pokazu można wstawić pole pozycji w szablonie
@Qcharek - a co ja tutaj napisałem według Ciebie?

Qcharek
12-03-2012, 18:56
@Qcharek - a co ja tutaj napisałem według Ciebie?
Ok, już rozumiem :)
Dobrze, a w jaki sposób powinienem to podmienić ? Pole pozycji mogę tak po prostu sobie dodać?
Wybaczcie, jeśli zadaję głupie pytania.

Gall Anonim
12-03-2012, 19:00
Budowa tego szablonu jest raczej mało skomplikowana więc odrobinę samozaparcia i nauki powinno wystarczyć aby zrealizować Twój pomysł - zainstaluj i pobaw się edycją pliku index.php szablonu od zaplecza - z podglądu poda ci strukturę więc jako człowiek inteligentny poradzisz sobie bez problemu.
Pzdr

Qcharek
12-03-2012, 19:05
Ok, dzięki za wiarę :) Przynajmniej wiem, że jest to możliwe. Dzięki za pomoc. Możliwe, że nawiną mi się jeszcze pytania, więc się nie żegnam. Trzymajcie się :)