PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z SIGE



nierozgarniety
13-03-2012, 08:40
Witam!

Mam problem z SIGE, mianowicie taki że na stronie nie pojawiają sie miniaturki zdjęć a jedynie nazwy plików.

http://sol.cba.pl/galerie/109.html -> mniej wiecej takie coś

Czy ktoś ma pomysł co może być przyczyną ??

Pozdrawiam

Gall Anonim
13-03-2012, 09:10
Zmień nazwy plików na przykładowo: było DSCN0771.JPG => dscn0771.jpg (pliki wrzucane były najwyraźniej przez ftp)
Sprawdź jeszcze może ścieżkę => nie powinna zawierać ukośników na początku i na końcu => images/stories
Pzdr

nierozgarniety
13-03-2012, 09:19
Zrobiłem tak jak zaproponowałeś ale niestety nic sie nie zmieniło :/ a pliki faktycznie wrzucane byly przez ftp

http://sol.cba.pl/galerie/98.html

ukośniki są dobrze
pzdr

Gall Anonim
13-03-2012, 09:22
Pokaż klamerkę z artykułów którą wprowadzasz galerie (tylko przeklej jej kod z trybu HTML)

nierozgarniety
13-03-2012, 09:27
{gallery}gal/boksbydgoszcz{/gallery} -> tak mam w artykule

Gall Anonim
13-03-2012, 09:32
a. prosiłem o ścieżkę z kodu html ponieważ niekiedy tam są blędy (wystarczy przełączyć tryb w dolnym prawym rogu lub górnym lewym rogu w zależności od edytora którego używasz)
b. propozycja dodatkowa zakładając że a okaże się poprawne: w dodatku ustaw ścieżkę tak images/stories/gal a w artykule klamerkę tak {gallery}boksbydgoszcz{/gallery}
Uwaga: ewentualne przeklejanie z tej treści przez notatnik czyli kopiuj => wklej do dokumentu tekstowego notatnika => kopiuj w notatniku => wklej do artykułu

nierozgarniety
13-03-2012, 09:47
no praktycznie podałem kod html bo jest on taki <p>{gallery}boksbydgoszcz{/gallery}</p>, wydaje mi się że te znaczniki są mało ważne chociaż mogę sie mylić.
poprawiłem ścieżkę ale niestety nic sie nie zmieniło :/

Gall Anonim
13-03-2012, 09:52
Mam propozycję daj na PW dostęp do zaplecza na poziomie głównego administratora - zerknę - może coś mi przyjdzie do głowy

wojtek-gazeta
11-07-2012, 17:57
Problem z tym że wyświetlają się tylko nazwy najprawdopodobniej wynika z ustawień dodatku.
jeżeli się nie wyświetla to zrób tak:
Thumbnail storage (Info): YES
Overwrite Thumbnails (Info): YES

i obrazki już powinny być.

U mnie problem jest następujący.
Na serwerze ustawienia mogą być NO i wszystko się wyświetla
ale lokalnie muszę mieć ustawione na YES
Wszystko mi się wyświetla poprawnie ale w katalogu z obrazkami tworzy mi się niepotrzebny katalog z miniaturami