PDA

Zobacz pełną wersję : AkoComment 2.0 PL+



wojtaski
20-12-2006, 13:49
Witam. Zainstalowałem AkoComment 2.0 PL+ (http://www.mamboportal.com/). Instalacja udałą się pomyślnie, tylko, że nie widać na stronie opcji "dodaj komentarz". Jak wchodzę w ustawienia komponentu to mam do wyboru w Ogólne > Głowny tryb pracy : Konkretne artykuły i Artykuły z poniższych sekcji. Wybieram tą drugą opcję, zaznaczam sekcje i nic. Na stronie nie pojawia się nic. Po ponownym wejściu w ustawienia wybrana przeze mnie opcja jest odznaczona - "art. z poniższych sekcji" znaczy się. Co zrobić?

sogo
20-12-2006, 15:04
bota do tego zainstalowałeś i opublikowałeś?
pozdr.

wojtaski
20-12-2006, 15:20
Tak, zainstalowałem bota jako dodatek i nic się nie zmieniło.. :(

sogo
20-12-2006, 15:52
sorki, czy opublikowałeś? Ten błąd często się zdarza.:p
pozdr.

wojtaski
20-12-2006, 16:41
Faktycznie nie opublikowałem.. ale po tym zabiegu też nic.. tzn: przeinstalowałem potem komponent i kiedy nie zmienię ustawień działa wszystko, poza tym ze po dodaniu komentarza jest wiadomość ze nie mam uprawnień by oglądać tą stronę, a gdy zmienię w ustawieniach do jakich sekcji mają być dodawane komentarze to wszystko się psuje, czyli: na stronei nie pojawia się opcja "dodaj komentarz" a w ustawieniach nic nie jest oznaczone.. ani na "tak", ani "nie"..

webdj.pl
20-12-2006, 21:20
Witam, zainstalowałem poprawie AkoComment 2.0+pl oraz bota wszystko poprawnie skonfigurowałem, no i jak chcem dodać komentarz wyskakuje mi okienko: "Komentarze są chronione przed spamem" niewiem co robić bo nie mogę dodawać komenatrzy. - Proszę o pomoc :)

webdj.pl
20-12-2006, 21:21
Witam, zainstalowałem poprawie AkoComment 2.0+pl oraz bota wszystko poprawnie skonfigurowałem, no i jak chcem dodać komentarz wyskakuje mi okienko: "Komentarze są chronione przed spamem" - (To na stronie www.e-dj.pl (http://www.e-dj.pl/) ) - niewiem co robić bo nie mogę dodawać komenatrzy. - Proszę o pomoc :)

webdj.pl
23-12-2006, 15:32
czy moze mi ktos pomoc ?

atb80
18-01-2007, 11:13
Jasne. Ten komponent jest walnięty i nie działa, kiedy masz wyłączoną funkcję REG_EMULATION w pliku globals.php

egregor
02-11-2007, 14:41
Jasne. Ten komponent jest walnięty i nie działa, kiedy masz wyłączoną funkcję REG_EMULATION w pliku globals.php

Miałem ten sam problem. Po zastosowaniu porady atb80 problem został rozwiązany. Czy ktoś zna bardziej optymalne rozwiązania (bez konieczności włączania REG_EMULATION)?

zwiastun
03-11-2007, 18:15
W plikowni jest nowsza wersja (choć numer ma niższy - Tweaked SE)