PDA

Zobacz pełną wersję : Układ jak kontak24



kazuki
15-03-2012, 11:29
Witam,
jestem kompletynm laikiem w sprawach joomli, właśnie zainstalowałem ją na serverze i staram się z niemalże pustej strony stworzyć serwis. Ale do brzegu, o co mi chodzi, nie wiem czy znany cz też nie jest wszystkim serwis www.kontakt24.tvn.pl,
moje pytanie jest takie,

Czy ze standardowej instalacji joomla 1.5 jestem w stanie stworzyć taki serwis ?

tzn. potrzebuję aby użytkownicy mogli zakładać własne konta i wysyłać mi artykułu, artykuły ze zdjęciami/filmikami, same zdjęcia, same filmy. Żeby ich publikacje najpierw były niewidoczne, dopiero po zatwierdzeniu przez admina trafiały na główną. Aby można było je oceniać i komentować. Aby podzielić artykuły na te które trafią na stronę główną, i takie co będą dostępne w serwisie, ale już nie będą widoczne na głównej. No i oczywiście, żeby user widział swoje publikacje i miał widoczne które trafiły na główną, a które tylko do serwisu.

To tak po łebkach, czy po przez sama konfigurację 1.5 joomla można takie coś zrobić, czy potrzeba jakiś mega dodatków ?

naszemiasto
15-03-2012, 12:01
Pewno jakbyś się bardzo uparł to coś podobnego zrobiłbyś - ale tylko z grubsza podobnego.Natomiast wykorzystująć rozszerzenia do joomla - tak, zrobisz coś takiego. No i musiałbyś zacząć od zainstalowania nie j1.5 a j2.5

kazuki
15-03-2012, 13:12
Czy joomla 2.5 ma polską wersję ? Niechodzi tu o mnie, tylko o użytkowników.

nikszal
15-03-2012, 13:19
Czy joomla 2.5 ma polską wersję ?
Ma
http://www.joomla.pl/index.php/pobierz-joomla.html

PeFik
15-03-2012, 14:40
Do Joomla 2.5 jest już całkiem spore grono szablonów (pasują także te dla j1.7) więc jako bazę możesz wykorzystać jeden z nich.

Wykorzystałbym również komponent K2 + jakieś forum, jeśli będziesz w stanie to ogarnąć przez 24h.